Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pleciona półkitka
Pleciona półkitka
Pleciona półkitka
Fryzura

Pleciona półkitka

Dział
Blake Lively, nasza ulubiona aktorka z serialu Gossip Girl, już w zeszłym roku zdecydowała się na plecioną półkitkę. Wiele z was również już ją wypróbowało. Powraca ona w tym sezonie w nowych wersjach, ale ciągle z rozpuszczonymi włosami, dzięki czemu będziesz wyglądać szykownie i w stylu bohemy. To co? Wszystkie do warkoczy!

Przedziałek po środku. To co najczęściej możesz zobaczyć tego lata to pleciona półkitka z przedziałkiem pośrodku. Zacznij ją robić od wyznaczenia na środku głowy za pomocą grzebienia przedziałka, biorąc jako punkt odniesienia twój nos, później wybierz po kosmyku równej wielkości z każdej strony. Decyzja o grubości kosmyka zależy od tego, jakiego rodzaju warkocz chcesz uzyskać. Następnie zrób klasyczny warkocz z trzech pasemek i zwiąż go za pomocą gumki. Ściągnij następnie oba warkocze z tyłu głowy i zepnij je spinkami do koku.

Półkitka z warkoczem. Podobnie jak Blake Lively, zgarnij część włosów z przodu głowy do tyłu. Jednak zamiast po prostu związać je w niską kitkę, spleć z nich klasyczny warkocz zaczynając od połowy głowy. Zwiąż je za pomocą gumki z haczykiem, nie ściskając zbyt mocno, aby utrzymać bardzo modny efekt nieładu. Patrząc z tyłu będziesz mieć klasyczną półkitkę, jednak z odrobiną osobistego akcentu!

Przedziałek z boku. Zrób wyraźny przedziałek z boku przy pomocy grzebienia i lekko natapiruj włosy po bardziej zapełnionej stronie. Z tej samej strony, wybierz cienki kosmyk i upleć z niego warkocz od podstawy aż do połowy długości włosów. Następnie zaciągnij go do tyłu, wzdłuż krzywizny twojej głowy. Wybierz kosmyk podobnej długości z drugiej strony i zaciągnij go po prostu za głowę. Połącz oba przy użyciu szpilki do koka.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ