Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Jak dbać o fryzurę w stylu pop?
Jak dbać o fryzurę w stylu pop?
Jak dbać o fryzurę w stylu pop?
Pielęgnacja

Jak dbać o fryzurę w stylu pop?

Dział
Jej fryzura? Krótka fryzura na boba w kolorach flashy: pomarańczowym, zielonym, a nawet żółtym. Jest to znakomity pomysł na zmieszanie jej klasycznego koloru z wyglądem, na który składają się głównie ciemne części ubrań. Aby włosy zachowały równie żywe kolory przez cały czas, idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie protokołu Color Therapy. Pozwala on na nawilżenie włosów, pielęgnując pigment koloru, by ten dłużej się trzymał. Nawet na takich tymczasowych koloryzacjach jak ta, każdy produkt pielęgnacyjny jest skuteczny każdego dnia.
 
Jej wygląd? Zainspirowany latami 60. Jeansowe spodnie na szelkach, kozaki za kolana, płaszcz XL i torba na ramię, są najważniejszymi częściami jej wyglądu. Co więcej, nasz dzisiejszy streetstyle ma na sobie sweter z czarno-białym nadrukowanym rombem. Dla niej, jej wygląd zależy od szczegółów. Dlatego też nie waha się podjąć szalonych kroków!
 
Rada dnia: Zanim zdecydujesz się na kolor włosów, szczególnie jeśli wybór dotyczy koloru flashy, udaj się do salonu. Fryzjer udzieli ci porad i sprawi, że uzyskasz wybrany kolor. Po nałożeniu farby, można użyć protokół Color Therapy, dostosowany do twoich potrzeb, w przeciwieństwie do protokołu, który stosuje się w domu.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ