Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja włosów w kolorze platynowego blondu
Pielęgnacja włosów w kolorze platynowego blondu
Pielęgnacja włosów w kolorze platynowego blondu
Eksperci

Pielęgnacja włosów w kolorze platynowego blondu

Dział
Tylko regularna pielęgnacja zapewni włosom w kolorze platynowego blondu świetlisty blask, niczym tuż po farbowaniu. Zanim więc zdecydujesz się na ten kolor, powinnaś wiedzieć, że wymaga on odpowiedniej pielęgnacji. Upewnij się, że masz ochotę i warunki, aby o niego zadbać każdego dnia.
 
Platynowy blond to kolor wpadający niemal w biel, dlatego zanim go uzyskasz, będziesz musiała przejść kilka etapów rozjaśniania. „Zaniedbane włosy w kolorze platynowego blondu szybko stają się wyblakłe. Kolor ten jest bowiem najpiękniejszy, gdy jest pełen blasku. Chcąc uniknąć zżółknięcia włosów, zadbaj o właściwą ich pielęgnację w domu. Myj włosy szamponem przeciwko żółknięciu raz na pięć myć głowy, a unikniesz nieestetycznych żółtych refleksów na włosach.”
 
Oprócz pielęgnacji domowej, warto regularnie chodzić do fryzjera. „Twój fryzjer z pewnością znajdzie odpowiednie sposoby, aby dodać blasku twoim włosom. Pamiętaj, że po tego typu farbowaniu tylko zadbane włosy będą wyglądały pięknie. Farbowanie na platynowy blond powinny rozważać wyłącznie osoby o naturalnie szatynowych lub blond włosach: jest to bowiem stosunkowo drastyczna zmiana koloru, wymagająca kilku etapów rozjaśniania, które zdążą wysuszyć włosy, zanim uzyskasz na nich pożądany rezultat.
 
Nasza rada: Platynowy blond wygląda wyjątkowo korzystnie na pasemkach w zestawieniu z ciemniejszymi odrostami. „O ile koloryzacja nie jest wykonywana na włosach tuż przy głowie, nie ma ryzyka spalenia lub przesuszenia włosów. Platynowy blond zawsze wygląda lepiej w połączeniu z innym kolorem nadającym mu odpowiednią głębię oraz z naturalnymi odrostami. Ponadto, koloryzacja na włosach poza odcinkiem znajdującym się tuż przy głowie jest łatwiejsza w realizacji i mniej inwazyjna dla włosów.”
 
© Pixelformula / Pokaz Versace prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ