Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja włosów na nartach
Pielęgnacja włosów na nartach
Pielęgnacja

Pielęgnacja włosów na nartach

Dział
Bycie sexy na nartach nie jest łatwe. Będąc ubraną w ciepły kombinezon, z butami narciarskimi na nogach oraz czapką, szalikiem i rękawiczkami, dzięki którym jest Ci ciepło, niekoniecznie masz okazję pokazać się w najlepszym świetle. W tym celu będziesz więc musiała wykazać się sprytem. Jeżeli chcesz, by Twoja fryzura pozostała w najlepszym stanie, zapoznaj się z naszymi radami!
 
Na nartach Twoje włosy są często schowane pod czapką, innym nakryciem głowy lub kaskiem, który pozwala Ci pozostać bezpieczną na stokach. Nie ma mowy, byś poświęcała swoje bezpieczeństwo lub wygodę za cenę bycia ładnie uczesaną! Możesz sobie poradzić z tym problemem w zależności od Twoich preferencji.
 
Jeżeli jeździsz na nartach z dużą prędkością, powinnaś zainwestować w kask, który ochroni Cię w razie ewentualnego wypadku. „Jeżeli masz długie lub półdługie włosy, rozważ ich upięcie w półkucyka lub warkocza. Dzięki temu, Twoje włosy będą ochronione, a Ty nie będziesz miała trudności z ich rozczesywaniem pod koniec dnia!”
 
Możesz zrezygnować z noszenia czapki, która przyczynia się do duszenia skóry głowy oraz przetłuszczania się włosów, a mimo to być ciepło ubraną. „Postaw na przykład na wełnianą opaskę lub nauszniki. Nadadzą Ci one stylowy wygląd oraz zapewnią ciepło, którego potrzebujesz! Te dodatki będą także użyteczne, aby utrzymać włosy zaczesane do tyłu tak, by nie wpadały Ci do oczu!
 
Po długich godzinach spędzonych na jeżdżeniu na nartach, najwyższy czas zająć się włosami. Obserwuj swoją skórę głowy oraz włosy, abyś była w stanie określić jaki rodzaj pielęgnacji będzie dla nich najodpowiedniejszy. „Jeżeli masz tłuste włosy przy głowie, użyj szamponu i maseczki do włosów tłustych oraz do suchych końcówek, które będziesz stosować na przemian z łagodniejszym szamponem.” Aby okiełznać swoje elektryzujące się włosy, czesz się szczotką jonową lub spryskaj grzebień lakierem, a następnie przeczesz nim włosy. Wieczorem wciąż będziesz wyglądać idealnie!
 
Nasza rada: Aby uzyskać piękne włosy, dobrym rozwiązaniem jest wydłużanie okresu pomiędzy myciami głowy. Włosy powinnaś myć nie więcej niż raz do dwóch razy w tygodniu. Jako, że na nartach Twoje włosy mogą być bardziej tłuste, wyjątkowo możesz je myć częściej, raz na dwa dni. Pamiętaj, by powrócić do dobrych przyzwyczajeń zaraz po powrocie z nart!
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ