Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja na całej długości
Pielęgnacja na całej długości
Eksperci

Pielęgnacja na całej długości

Dział
Czy gwiazdy sprawiają, że pękasz z zazdrości patrząc na ich długie lśniące i jedwabiste włosy? My cie rozumiemy. Jednak w prawdziwym życiu twoje włosy nie są zawsze równie doskonałe. Długie włosy są piękne pod warunkiem, że umiejętnie o nie zadbasz. Specjaliści z Jean Louis David zdradzą wam wszystkie swoje sztuczki. 

Końcówki twoich włosów cierpią z powodu upływu czasu, w przeciwieństwie do włosów przy cebulkach, które są całkiem nowe. „Jedynie długości potrzebują pielęgnacji, gdyż mamy tam do czynienia z najstarszym włosem. Jest on zatem najbardziej podatny na tarcie i naturalne utlenianie, jeżeli się nim odpowiednio nie zajmujesz. Dotknięte tym problemem są zarówno włosy półdługie, jak i długie.” Z biegiem czasu, długości stają się delikatne i wysychają. „Właśnie z tego powodu istnieją środki przeznaczone dla długich włosów, które je nawilżają i wzmacniają włókna.” A im lepiej nawilżony jest włos, tym bardziej jest on elastyczny i wytrzymały. 

Jeżeli nie chcesz, aby twoje długości stały się rozdwojonymi końcówkami musisz je pieścić! Przede wszystkim, codziennie je nawilżając. „Albo używając środków odpowiednich dla włosów długich, albo stosując środki nawilżające, a w szczególności maseczki o działaniu naprawczym. Powinnaś ich używać po każdym myciu, gdyż efekt maseczki trwa tylko do następnego mycia.”

W miarę możliwości powinnaś pozwolić swoim włosom wyschnąć w naturalny sposób. „Jeżeli już, musisz użyć suszarki, staraj się to robić tak, by nie przylegała za bardzo do włosów, a przed użyciem prostownicy pomyśl, aby wcześniej maksymalnie podsuszyć włosy. W obu wypadkach, osusz dobrze włosy ręcznikiem i spryskaj je sprayem termo ochronnym, który utworzy barierę pomiędzy włóknem włosa, a ciepłem urządzenia. 

Obcięcie nożyczkami końcówek może również okazać się przydatne, jednak, jedynie w bardzo pilnej sytuacji! Przecież, im częściej obcinasz włosy, tym bardziej odsuwasz moment uzyskania wymarzonej przez ciebie długości!

Ostatnią radą jaką można dodać jest to, żebyś uważała z wiązaniem włosów, gdyż możesz w ten sposób uszkadzać ich włókna. „Zbyt ściśnięte gumki na przykład mogą osłabiać łuski włosa, a nawet łamać włókna.” Powiedz więc tak wszelkiego rodzaju zapinkom, ale pamiętaj o delikatności!

Nasza rada: Jeśli chcesz otrzymać profesjonalny rezultat umów się na wizytę w salonie Jean Louis David. Aby twoje włosy były głęboko naprawione, a efekt trwał dłużej niż kilka myć włosów, wybierz kurację Fitness. Jest to niesamowita kuracja, która nada im witalność i wniknie do samego serca włosa. 


 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ