Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja na całej długości
Pielęgnacja na całej długości

Pielęgnacja na całej długości

Czy gwiazdy sprawiają, że pękasz z zazdrości patrząc na ich długie lśniące i jedwabiste włosy? My cie rozumiemy. Jednak w prawdziwym życiu twoje włosy nie są zawsze równie doskonałe. Długie włosy są piękne pod warunkiem, że umiejętnie o nie zadbasz. Specjaliści z Jean Louis David zdradzą wam wszystkie swoje sztuczki. 

Końcówki twoich włosów cierpią z powodu upływu czasu, w przeciwieństwie do włosów przy cebulkach, które są całkiem nowe. „Jedynie długości potrzebują pielęgnacji, gdyż mamy tam do czynienia z najstarszym włosem. Jest on zatem najbardziej podatny na tarcie i naturalne utlenianie, jeżeli się nim odpowiednio nie zajmujesz. Dotknięte tym problemem są zarówno włosy półdługie, jak i długie.” Z biegiem czasu, długości stają się delikatne i wysychają. „Właśnie z tego powodu istnieją środki przeznaczone dla długich włosów, które je nawilżają i wzmacniają włókna.” A im lepiej nawilżony jest włos, tym bardziej jest on elastyczny i wytrzymały. 

Jeżeli nie chcesz, aby twoje długości stały się rozdwojonymi końcówkami musisz je pieścić! Przede wszystkim, codziennie je nawilżając. „Albo używając środków odpowiednich dla włosów długich, albo stosując środki nawilżające, a w szczególności maseczki o działaniu naprawczym. Powinnaś ich używać po każdym myciu, gdyż efekt maseczki trwa tylko do następnego mycia.”

W miarę możliwości powinnaś pozwolić swoim włosom wyschnąć w naturalny sposób. „Jeżeli już, musisz użyć suszarki, staraj się to robić tak, by nie przylegała za bardzo do włosów, a przed użyciem prostownicy pomyśl, aby wcześniej maksymalnie podsuszyć włosy. W obu wypadkach, osusz dobrze włosy ręcznikiem i spryskaj je sprayem termo ochronnym, który utworzy barierę pomiędzy włóknem włosa, a ciepłem urządzenia. 

Obcięcie nożyczkami końcówek może również okazać się przydatne, jednak, jedynie w bardzo pilnej sytuacji! Przecież, im częściej obcinasz włosy, tym bardziej odsuwasz moment uzyskania wymarzonej przez ciebie długości!

Ostatnią radą jaką można dodać jest to, żebyś uważała z wiązaniem włosów, gdyż możesz w ten sposób uszkadzać ich włókna. „Zbyt ściśnięte gumki na przykład mogą osłabiać łuski włosa, a nawet łamać włókna.” Powiedz więc tak wszelkiego rodzaju zapinkom, ale pamiętaj o delikatności!

Nasza rada: Jeśli chcesz otrzymać profesjonalny rezultat umów się na wizytę w salonie Jean Louis David. Aby twoje włosy były głęboko naprawione, a efekt trwał dłużej niż kilka myć włosów, wybierz kurację Fitness. Jest to niesamowita kuracja, która nada im witalność i wniknie do samego serca włosa. 


 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie