Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja
Koloryzacje

Pielęgnacja włosów!

Dział

Przedstawiamy 3 najlepsze sposoby pielęgnacji włosów i odkrywamy ich sekrety.

Szampon

Jeżeli używasz tylko jednego środka pielęgnacyjnego, jest to właśnie szampon. Pozwala się pozbyć się martwego naskórka czy zanieczyszczeń zgromadzonych w danym czasie. Co więcej, przygotowuje włosy na przyjęcie innych środków pielęgnacyjnych, czy stylizujących. Wreszcie, sprawia, że włosy są błyszczące, miękkie i silne. Najważniejszy jest wybór odpowiedniego szamponu przystosowanego do rodzaju włosów.
Myj głowę dwa do trzech razy w tygodniu [Planowanie mycia głowy] maksymalnie. Możesz również stosować dwa różne produkty naprzemiennie, aby sprostać różnym wyzwaniom, takim jak na przykład włosy farbowane i przetłuszczające się albo siwe i suche jednocześnie.

Odżywka

Odżywkę stosuje się po szamponie [Dobieranie i używanie odżywki]. Główny cel jej używania to zmiękczenie włosów, aby łatwiej się rozczesywały. Jeżeli masz włosy z tendencją do plątania się, używaj odżywki po każdym myciu głowy. Jej używanie nie wymaga systematyczności. Unikaj produktów bogatych w silikon, żeby nie obciążać zbytnio włosów.

Maska

To bez wątpienia kosmetyk najbogatszy i najintensywniej działający na włosy. Nie ma sobie równych w odbudowywaniu struktury i regenerowaniu włókna włosa. Należy ją nakładać od połowy długości włosów aż po końcówki, ponieważ włosy u nasady nie potrzebują maski. To są jeszcze młode włosy w dobrej kondycji. Maseczka mogłaby je zbytnio obciążyć.
Pamiętaj, żeby rozprowadzać maskę w sposób jednolity, na całości fryzury. Ilość zależy od rodzaju włosów (cienkie, gęste, krótkie, długie, kręcone, etc...). Po nałożeniu zostaw maskę od 3 do 15 minut w zależności od potrzeb, potem spłucz obficie wodą. Zobaczysz, efekt stosowania maski jest natychmiastowy.

Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ