Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Peruka, z wybiegu na ulicę?
Peruka, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Peruka, z wybiegu na ulicę?

Dział
Zdaje się, że peruka, prezentowana na licznych pokazach, widoczna będzie na głowach wszystkich kobiet w sezonie wiosna-lato 2014. Czy jest to faza, w której trendy prezentowane na pokazach, są coraz bardziej widoczne na ulicy? Czy peruka stanie się obowiązkowym elementem letniego sezonu? Nasz werdykt.
 
Faktem jest, że akcesoria, pojawiające się na więcej niż pięciu pokazach, szybko stają się obowiązkowymi elementami ubioru. Czy tak jest w przypadku peruki? Niekoniecznie. Od Paryża poprzez Milan aż po Nowy Jork, wszystkie modelki ubrały bardzo krótkie peruki. Włosy sięgające do brody, niechlujnie obcięta grzywka i brak struktury – takie peruki trudno jest nosić na co dzień. Poza fryzurą, kolory również są nietypowe. Nieestetyczny balejaż lub tleniony blond – trudno jest sobie wyobrazić noszenie takiego koloru każdego dnia.
 
Ubrać perukę, czemu nie? Musi być ona jednak zupełnie inna niż te, prezentowane na wybiegach. Na pokazach ubrania często pełne są fantazji i trudno jest je przystosować do codziennego stylu. Ubrania Chanel i Marca Jacobsa mogłyby być noszone podczas tematycznych imprez, ale nie do pracy. Mimo tego, masz ochotę założyć perukę? Musisz znaleźć uniwersalny model. Wybierz fryzurę i kolor inny niż naturalny, by dodać trochę oryginalności. Uważaj jednak, by nie wyglądać zbyt ekstrawagancko.
 
© Pixelformula / Pokazy Chanel i Marc Jacobs prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ