Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Peruka w stylu "skrzydła ptaka", z wybiegu na ulicę?
Peruka w stylu "skrzydła ptaka", z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Peruka w stylu "skrzydła ptaka", z wybiegu na ulicę?

Dział
Na pokazach widzimy coraz to bardziej zadziwiające fryzury. Większość z nich można nosić na co dzień i mamy wręcz ochotę je naśladować. Niemniej jednak, istnieją wyjątki, które są dowodem na to, że fryzury prezentowane na wybiegu nie zawsze są udane. Oto przykład – fryzura w stylu "skrzydła ptaka" z pokazu Manish Arora.
 
Na pierwszy rzut oka, peruka kompletnie nie nadaje się do noszenia. Trzeba być odważnym, by nosić biały kolor i tak oryginalną fryzurę. Po wyjaśnieniu idei takiej fryzury, zrobienie jej może być brane pod uwagę. Fryzjer wyobraził sobie Josephine Baker w przyszłości, tańczącą w rytmach retro. I nagle nachodzi nas ochota na kupienie i założenia takiej peruki! Na pokazie Manish Arora (powyżej), każda fryzura reprezentuje ptaka, przygotowującego się do lotu.
 
Chcesz uczesać taką fryzurę? Zrób ją na taką okazję, jak przebierany wieczór, ale nie pierwszy dzień w pracy! Kup podobną perukę do tej, prezentowanej na pokazie. Nałóż żel na kosmyki, a następnie za pomocą okrągłej szczotki oraz suszarki, nadaj fryzurze formę. Na koniec spryskaj ją Shine Spray’em, by nadać jej połysku. Oto peruka w stylu "skrzydła ptaka" jest gotowa! Pamiętaj tylko, by jej nie robić do pracy czy na spacer po parku.
 
© Pixelformula / Pokaz Manish Arora prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ