Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pełen wet look
Pełen wet look
Fryzura

Pełen wet look

Dział
Wet look, modny już od kilku sezonów, często widoczny jest na najmodniejszych fryzurach. Dotychczas zalecano unikania efektu mokrych włosów na całości fryzury, ale w sezonie jesień-zima 2013-2014 ulega to zmianie. Twoje włosy powinny w całości prezentować efekt mokrych włosów! Zoom na pełen wet look.
 
Trend. Koniec z włosami o podwójnej teksturze. Obecnie, włosy powinny być całkowicie wet. Efekt niczym po powrocie z plaży można uzyskać na wszystkich fryzurach, bez względu na długość włosów. Wet look można zrobić na kędzierzawych włosach i tym samym uzyskać fryzurę zainspirowaną latami 50, idealną na wieczór. Można go również nosić w dzień na włosach prostych. Efekt musi być pełny! Tego jesienno-zimowego trendu jest w nadmiarze i widać to w modnych tego sezonu fryzurach. Zaopatrz się w wosk do stylizacji jeśli masz proste włosy lub w spray dla włosów kręconych i stwórz fale w pełnym wet looku.
 
Dla kogo? Dla wszystkich tych z was, które nie mają zwyczaju robić rzeczy w połowie! Niemniej jednak, uważaj, aby twoje włosy nie wyglądały na przetłuszczone. Produkt do stylizacji włosów, nawet jeśli nakładany na całość fryzury, nie powinien powodować efektu zaniedbanych włosów. Bez względu na to jaki jest to produkt, trzeba używać go z umiarem. Fryzura ta powinna być jednocześnie miejska i stylowa.
 
Jak uzyskać pełen wet look? Nałóż na dłoń odrobinę produktu do stylizacji włosów o wielkości orzecha laskowego. Rozprowadź go na całości włosów. Przy jego nakładaniu zwróć szczególną uwagę na włosy od połowy ich długości oraz końcówki. Są to bardziej suche partie włosów i dlatego lepiej wchłaniają produkt. Przy skórze głowy nakładaj go ze szczególnym umiarem.
 
© Pixelformula / Pokaz Oscar de la Renta prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ