Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Peeling do włosów: sposób użycia
Peeling do włosów: sposób użycia
Eksperci

Peeling do włosów: sposób użycia

Dział
Nie tylko twoja twarz i ciało potrzebują od czasu do czasu odnowy. Skóra twojej głowy również ! Odkryj zalety peelingu do włosów dzięki radom naszych ekspertów.

Nakładasz peeling na twarz i ciało w jednym celu: aby usunąć martwy naskórek, aby skóra była gładka i czysta. To samo dotyczy skóry głowy. "Peeling do włosów, pełni te same funkcje co peeling do ciała. To znaczy, że oczyszcza skórę głowy, aby włosy były lśniące i pełne zdrowia. Ten zabieg przeznaczony jest szczególnie dla osób, które mają łupież. Peeling do włosów go wyeliminuje i zapobiegnie jego spadaniu.'' 

Podobnie jak peeling ciała, peeling do włosów należy stosować z umiarem. Ponieważ peeling jest czynnością usuwania, nie wolno więc, przesadzać ze jego stosowaniem. "Jeśli masz problem z łupieżem, stosuj peeling raz lub dwa razy w tygodniu. Ponieważ  im częściej będziesz stosować peeling, tym bardziej podrażnisz skórę głowy, która w konsekwencji będzie miała tendencję do przetłuszczania się. To tak jak stosowanie peelingu na skórze, ale nienawilżanie jej po tym, powoduje, że skóra staje się sucha''.

Peeling do włosów występuje w formie szamponu peelingujacego lub ciasta i stosuje się go wyłącznie na skórę głowy. Nakłada się go na mokre włosy, w czasie brania prysznica, co ułatwia jego aplikację. "Na suchych włosach byłby zbyt gęsty i trudny do pozbycia się. Aby ułatwić użycie, trzeba stosować go jak klasyczny szampon! Jeśli masz możliwość i czas na wizytę u fryzjera, udaj się do niego, gdyż nałożenie peelingu będzie dla niego prostsze, ponieważ pracuje tuż nad twoją głową!''

Nasza rada: Aby zoptymalizować twój peeling skóry głowy, pamiętaj o masowaniu skóry palcami kolistymi ruchami. Rób tak w czasie nakładania peelingu, aby lepiej odkleić skórę głowy, natlenić ją i usunąć martwy naskórek. 
 
© DR © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ