Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pauline, 23 lata: „Nigdy bez mojego kapelusza!"
Pauline, 23 lata: „Nigdy bez mojego kapelusza!"
Pauline, 23 lata: „Nigdy bez mojego kapelusza!"
Trendy i styl

Pauline, 23 lata: „Nigdy bez mojego kapelusza!"

Dział
Twój look? Dla mnie najważniejsze to czuć się dobrze ze swoim wyglądem, bez potrzeby adaptowania trendów. Lubię mieszać elementy z mojej garderoby i uzupełniać strój dodatkami. Kilka miesięcy temu, byłam fanką dużych, ciężkich kolii i nakładałam je na każdą okazję. Od przyjścia wiosnym mam ochotę na kapelusz! Kapelusz filcowy, borsalino lub capeline, czuję, że to czas aby ruszyć z nową kolekcją.

Twoja fryzura? Niemożliwe, żebym obcieła więcej niż tylko zniszczone końcówki! Już od lat nie mogę się zdecydować na inną fryzurę. Lubię mieć długie włosy, uważam, że to bardzo kobiece. Odwiedzam jednak regularnie mojego fryzjera, ponieważ mam do utrzymania kolor. Jedna wizyta co półtora miesiąca, farbowanie odrostów, kóre wyrastają szybciej niż ich cień!
 
Twój styl dzisiaj ? Bardzo lubię  idealnie wyprostowane włosy, ale dziś nie jestem w tym sama. Moja prostownica jest więc moim najlepszym sprzymierzeńcem! W zamian, przed przystąpieniem do prostowania, pamiętam o aplikowaniu ochrony termoaktywnej, a także by uniknąć wilgoci i wyeliminować niesforne kosmyki. Chcąc przemycić coś bardziej od siebie, robie hop, i kapelusz jest na głowie! Odrobinę bardziej lubię Borsaliny. Wybrałam czarny, żeby kontrastował z moim bardzo kolorowym ubiorem. Ale na to lato, myślę, że kolorowy, słomkowy kapelusz świetnie się nada...
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ