Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Palma prosto z wybiegów mody
Palma prosto z wybiegów mody
Palma prosto z wybiegów mody
Fryzura

Palma prosto z wybiegów mody

Dział
Palma, podstawowy wzór tego sezonu, pojawiła się na wybiegu również w formie fryzury. Uczesanie, które nosiłaś w szkole podstawowej powraca właśnie w świecie mody do łask. To fryzura łatwa w realizacji, można ją szybko wykonać. Ponadto, doda Twojemu wyglądowi nutkę spontaniczności.
 
Palmę, którą można zobaczyć na wybiegach mody, umieszcza się na czubku głowy. Robi się ją na szybko, aby miała efekt zmierzwionej fryzury. Po natapirowaniu włosów z przodu, przenieś całość włosów na górę. Następnie zbierz włosy w koński ogon tak, aby z fryzury wystawały kosmyki. Palma w wydaniu 2013-2014 wiernie oddaje wersję z naszego dzieciństwa - nowoczesnej i dziewczęcej uczennicy.
 
Spodobał Ci się pomysł uczesania na palmę? Musisz mieć włosy długie lub półdługie, aby móc je związać na czubku głowy. Przy takiej fryzurze końcówki są szczególnie widoczne. Musisz zatem pamiętać o regularnych wizytach u swojego fryzjera, który odpowiednio o nie zadba. Palma to idealne rozwiązanie na dni, w których nie masz ochoty przejmować się swoim uczesaniem!
 
© Pixelformula / Pokaz Issey Miyake Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ