Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ozdobny grzebień do włosów
Ozdobny grzebień do włosów
Ozdobny grzebień do włosów
Trendy i styl

Ozdobny grzebień do włosów

Dział

Akcesoria do włosów dodają odrobinę oryginalności, której czasami może brakować prostej fryzurze. Materiałowa przepaska, sztywna opaska, biżuteria, bandana... Wybór jest naprawdę szeroki! W tym sezonie powrócą ozdoby do włosów w stylu retro: ozdobny grzebień do włosów.

Zasady. Ozdobny grzebień jest jednym z akcesoriów do włosów o walorach zarówno dekoracyjnych, jak i praktycznych. Składa się z długich zębów oraz widocznej części przyozdobionej elementami dekoracyjnymi. Ta ostatnia może być wykonana ze strasu, upiększona perłami lub przybrać formę motywu kwiatowego, fantazyjnego kształtu, bądź wizerunku ptaka. W skrócie, wszystkim, co sprawi, że ​​ozdobny grzebień do włosów będzie efektowny, kobiecy, a czasem nawet romantyczny. Zęby grzebienia służą także do podtrzymania fryzury i powinny być ukryte we włosach.

Dla kogo? Dla tych osób, które chcą nadać swojej fryzurze odrobinę stylu retro nie uskuteczniając przy tym zbyt skomplikowanych zabiegów! W tym przypadku, dodatek wystarcza sam w sobie. Zwyczajnie wsunięty we włosy natychmiast nada ci szykownego i kobiecego akcentu. Niegdyś zarezerwowany głównie dla mężatek, dziś stał się bardziej popularny i pasuje do wszystkich stylów. Rockowego, bohemy, księżniczki... Wszystko zależy od stylu jego noszenia i modelu, który wybierzesz. Grzebień z jaskółką nada ci stylizacji bohemy, czarny metalowy stworzy stylizację rockową, z kolei perłowy pozwoli ci imitować księżniczkę.

Jak nosić ozdobny grzebień do włosów? Z reguły nosi się go na długich, rozpuszczonych lub spiętych włosach. Można go również wykorzystać w ładnej pełnej fryzurze typu bob lub przy bobie na półdługich włosach. Unikaj go jednak w przypadku włosów krótkich. Jeżeli masz luźno rozpuszczone włosy możesz go wykorzystać do stworzenia efektu wavy. Grzebień wsunięty w okolicach ucha subtelnie podtrzyma opadający kosmyk włosów. Przy włosach spiętych, wczep go w bananowy kok lub w nisko zawiązanego kucyka, zawsze w okolicach ucha tym razem dla zachowania stylu!

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ