Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Salon Jean Louis David w C.H. M1 w Markach - już otwarty!
Salon Jean Louis David w C.H. M1 w Markach - już otwarty!
Salon Jean Louis David w C.H. M1 w Markach - już otwarty!
Nowości

Salon Jean Louis David w C.H. M1 w Markach - już otwarty!

Dział

Zapraszamy do nowego salonu Jean Louis David w C.H. M1 w Markach (dawny salon Lovely Look).

Za okazaniem Karty Stałego Klienta Lovely Look otrzymasz w tym salonie 30% rabatu na wszystkie usługi i kosmetyki. Zniżka obowiązuje do końca 2014 roku.
Sprawdź cennik salonu Jean Louis David w Markach (C.H. M1, ul. Piłsudskiego 1, tel. 22 781 12 95) >>

Jean Louis David należy do największej sieci prestiżowych salonów w Polsce. Marka powstała we Francji w latach sześćdziesiątych i cały czas pozostaje w awangardzie fryzjerstwa, kreując nowe trendy.

 

Jej znak firmowy to nowoczesne, praktyczne cięcie, naturalne kolory i fryzury dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej Klientki i każdego Klienta.

 

Salon oferuje usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie, pełną gamę strzyżeń damskich i męskich, szeroki wybór usług koloryzacji wykonywanych produktami L'oreal, prostowanie keratynowe włosów, przedłużanie włosów oraz luksusowe usługi pielęgnacyjne marek Kerastase i Urban Care Jean Louis David. Salon prowadzi sprzedaż produktów marek Jean Louis David, Kerastase oraz L'Oreal.

Zapraszamy do uczestnictwa w Jean Louis David należy do największej sieci prestiżowych salonów w Polsce. Marka powstała we Francji w latach sześćdziesiątych i cały czas pozostaje w awangardzie fryzjerstwa, kreując nowe trendy. Jej znak firmowy to nowoczesne, praktyczne cięcie, naturalne kolory i fryzury dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej klientki i klienta. Salon oferuje usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie, pełną gamę strzyżeń damskich i męskich, szeroki wybór usług koloryzacji wykonywanych produktami L'oreal, prostowanie keratynowe włosów, przedłużanie włosów oraz luksusowe usługi pielęgnacyjne marek Kerastase i Urban Care Jean Louis David. Salon prowadzi sprzedaż produktów marek Jean Louis David, Kerastase oraz L'Oreal. Zapraszamy do uczestnictwa w programie lojalnościowym dla stałych klientów. (przekierowanie do karty stalego klienta JLD)programie lojalnościowym dla stałych klientów.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ