Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Operowy kok
Operowy kok
Fryzura

Operowy kok

Dział
To wersja XXL koka tancerki. Potrzeba do niego oczywiście włosów, które osiągnęły pewną minimalną długość. Kok ten jest dla tych, które stawiają na wyrafinowany, zapięty na ostatni guzik styl, ale jednocześnie niezbyt purytański. Odkryj ten styl, który nada ci wygląd stałej bywalczyni opery!

Dlaczego go wybrać? Operowy kok pozwoli ci zyskać kilka centymetrów wzrostu, bez konieczności chodzenia na obcasach! Wiele gwiazd wybiera go latem na czerwonym dywanie, aby pokazać fryzurę jednocześnie modną i wyrafinowaną. Te z was, którym bardziej pasują fryzury w stylu bohemy będą za pewne preferować, bardziej rozluźniony, kok Bun.

Jak zrobić operowy kok? Zacznij od wyprostowania włosów prostownicą, nałożywszy uprzednio na nie spray termoochronny. Następnie zrób wysoką kitkę, którą zwiążesz gumką z haczykiem. Potem, weź gąbkę do stylizacji i przełóż twoją kitkę przez dziurkę w jej środku. Przyczep gąbkę do włosów przy użyciu kilku spinek i zacznij kształtować twój nieprawdopodobny kok! Następnie ściągnij równomiernie włosy do podstawy gąbki, tak aby zakryły ją całkowicie. Kiedy już będziesz wyglądać jak bliska kuzynka rodziny Addamsów, naciągnij gumkę przez gąbkę na włosy znajdujące się jej u podstawy. W ten sposób otrzymasz swój kok! Nie pozostaje ci nic innego jak schowanie pozostałych włosów w koku, albo chowając jej w jego środku od góry, albo zawiązując je wokół niego przy podstawie. Utrwal wszystko lakierem, aby twój operowy kok pozostał na miejscu przez cały dzień. 

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ