Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Opaska ze skóry
Opaska ze skóry
Trendy i styl

Opaska ze skóry

Dział
Gdy świeci słońce, najważniejszym kobiecym dodatkiem jest opaska. Jeśli jest ona dosyć cienka, pozłacana i ozdobiona kilkoma kwiatkami, może sprawić, że będziesz wyglądać jak księżniczka. W 2014 roku natomiast moda nieco się zmienia i to opaska ze skóry staje się trendy. Rozszyfrujmy.
 
Trend. Daleko mu do czasów, kiedy opaska sublimowała twoją fryzurę. Dziś, wraz z nadejściem mody na skórzaną opaskę, fryzura zeszła na drugi plan. Dodatek ten, grubszy niż zwykle, ozdobiony jest pozłacanymi kawałkami metalu, dzięki którym jest on bardziej kobiecy.
 
Dla kogo? Dla tych kobiet, którym znudziły się do dziś modne opaski w stylu girly. Pastelowe i cienkie dodatki powinny być dobierane do kobiecego ubioru. Aktualnie, dzięki modnej, skórzanej opasce, możesz zmieniać styl i nadawać mu bardziej rockowego charakteru. Nareszcie możesz przystosowywać dodatek do swojego wyglądu i sprawić, by sublimował twój neo-grunge’owy strój.
 
Jak go nosić? Nie wybieraj zbyt idalnie dopracowanej fryzury. Skórzana opaska powinna skupić uwagę na sobie. Musisz mieć raczej skromną fryzurę, by nie wyglądać zbyt ekstrawagancko. Na pokazie Valentino (zdjęcie powyżej), modelki noszą niskiego kucyka splecionego na poziomie wiązania. Aby go zrobić, zawiń włosy na poziomie karku i zwiąż je. Wystarczy, że założysz opaskę na tę elegancką i łatwą do uczesania fryzurę, a wszyscy będą ci jej zazdrościć!
 
© Pixelformula / Pokaz Valentino prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ