Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Opaska z włosów, opinia eksperta
Opaska z włosów, opinia eksperta
Fryzura

Opaska z włosów, opinia eksperta

Dział
Znasz ten dodatek, ale nie wiedziałaś, że opaskę można również stworzyć z włosów? A jednak! Jest to interesujący pomysł na fryzurę dla kobiet, które poszukują oryginalności.
 
Bez względu na to, czy jest to opaska z włosów czy też dodatek, najważniejsze jest to, żeby kosmyk był ulizany. "Reszta włosów nie może być prosta, ale ich część owszem! Włosy muszą być rozluźnione".
 
Twoje włosy nie muszą być długie. "Najważniejsze jest to, by były ulizane. Fryzurę tę możesz zrobić także na krótkich włosach. Kosmyk będzie po prostu krótszy i nie będzie sięgał drugiej strony twojej twarzy”.
 
Zrobienie opaski z włosów jest bardzo łatwe! “Oddziel włosy od ucha do ucha za pomocą grzebienia. Kosmyk ten musi mierzyć 7-8 cm szerokości. Zaczesz go na bok według twojego uznania i spryskaj lakierem lub nałóż żel, by go ulizać”.
 
Nasza rada: Po zrobieniu opaski z włosów, wystylizuj tył głowy. Ważne jest to, by nadać włosom objętości i uwydatnić podwójny charakter fryzury. Zrób kok w stylu retro, natapiruj włosy… rób z nimi co zechcesz!
 
© Pixelformula / Pokaz Donna Karan prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ