Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Opaska-warkocz
Opaska-warkocz
Opaska-warkocz
Trendy i styl

Opaska-warkocz

Dział
Ta bardzo popularna wśród celebrytów i widywana na wybiegach fryzura pojawi się w nowym sezonie, tym razem w mniej westalskiej wersji, niż wiosną. Opaska-warkocz nada ci wygląd néo-burżuazyjny, nawiązujący do stylu bohemy, ale ciągle szykowny. Warkocz jako naturalna opaska.
 
Aby go zrealizować powinnaś mieć wystarczająco długie włosy do splecenia warkocza, który posłuży za opaskę. Uczesz poziomy przedziałek blisko czoła, zachowując część włosów z przodu i zaciągnij resztę włosów do tyłu. Następnie, zacznij z tej części włosów pleść warkocz, zaczynając z boku, od okolic ucha i przechodząc przez szczyt głowy od strony widocznej z przodu dojdź do drugiego ucha. Zgodnie z najnowszymi trendami powinnaś ściskać warkocz plotąc go. Przypnij jego odstający koniec na wysokości karku i zajmij się resztą fryzury. Możesz zostawić włosy rozpuszczone albo spiąć je w kitkę lub w kok.
 
Warkocz jako gotowa opaska. Jeżeli nie masz włosów o wystarczającej długości do zrobienia tego warkocza lub nie masz odpowiednich zdolności manualnych, możesz zakupić gotową opaskę-warkocz. Nosi się ją podobnie jak klasyczną opaskę, to znaczy raczej z przodu, blisko czoła. Należy ją zawiązać przy szyi i rozpuścić włosy, aby zakryły węzeł.
 
Sztuczki profesjonalistów. Jeżeli sama chcesz zrobić opaskę-warkocz, unikaj tego dnia mycia włosów. Włosy świeżo po umyciu łatwiej się ślizgają. Niezależnie jednak od tego, czy o tym pamiętałaś czy nie, powinnaś spryskać włosy lakierem zaraz po uczesaniu fryzury, by nadać jej trwałości. Jeżeli zdecydowałaś się na kupno gotowej opaski-warkocza, wybierz taką, która jest najbliższa twojemu naturalnemu kolorowi włosów. Unikniesz dzięki temu nieciekawych kontrastów.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ