Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Opaska w szykownym hipisowskim stylu: streetstyle
Opaska w szykownym hipisowskim stylu: streetstyle
Opaska w szykownym hipisowskim stylu: streetstyle
Trendy i styl

Opaska w szykownym hipisowskim stylu: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi fryzurę o wyjątkowo dużej objętości. Dzięki temu ma piękne, grube i okrągłe loki. Takie długie włosy jak jej noszono w latach 70! By jej fryzura była niepowtarzalna, nasz dzisiejszy streetstyle założyła na głowę opaskę i umieściła ją pośrodku czoła. Nie dość, że ma ona styl, to jeszcze włosy nie zasłaniają jej oczu.
 
Jej wygląd? W stylu bohemy – tak, jak fryzura! Nasz dzisiejszy streetstyle założyła średniej długości spódniczkę z wysokim stanem. Widnieją na niej różne wzory, dlatego też jej strój jest bardziej kolorowy i oryginalny. Reszta ubrań jest czarna: botki, top z frędzlami oraz torebka. Jest to mieszkanka ciemnych kolorów i unikatowych elementów. Ten perfekcyjny strój pozwala jej w pełni cieszyć się koncertami na świeżym powietrzu!
 
Rada dnia. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała ciemną opaskę, ale ty możesz także wybrać jej oryginalniejszą wersję: w diamenciki czy kwiaty – wszytko jest dozwolone! Poza tym, zamiast umieścić ją na środku czoła, możesz założyć ją na czubek głowy – będzie to bardziej praktyczne.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ