Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Opaska do fryzury w stylu lat 60
Opaska do fryzury w stylu lat 60
Opaska do fryzury w stylu lat 60
Trendy i styl

Opaska do fryzury w stylu lat 60

Dział
Brigitte Bardot, France Gall, a nawet aktorki z serialu Mad Men, każda z nich nosi ten sam dodatek: opaskę. Jest ona estetyczna i kobieca, a do tego pozwala odsłonić twarz, dodając fryzurze unikatowego stylu. Zoom na jeden z najczęściej wybieranych akcesoriów w sezonie letnim 2014.
 
Lata 60. Duża objętość oraz fryzurowe dodatki – oto wytyczne fryzury w stylu lat 60. W tamtych czasach kobiety robiły brushing, nosiły wysokie kucyki, a nawet koki, ale zawsze brakowało im objętości. Z tego też powodu tapirowały sobie włosy, a gdy chciały je związać, wybierały opaskę, która dodawała im oryginalności.
 
Aktualne trendy. Moda wciąż powraca. Po 50 latach od narodzin tego trendu, dziś znów pojawia się on na ulicach. Kobiety noszą fryzury podobne do tych, które modne były w latach 60. Miłość do vintage oraz do praktycznych fryzur motywuje je do czesania się w szykownym stylu.
 
Zrób fryzurę prezentowaną na pokazie. Fryzura z pokazu Barbary Bui zainspirowana została latami 60 i zawiera dwa podstawowe elementy: dużą objętość oraz opaskę. W tej fryzurze włosy są proste, dzięki czemu można stworzyć kontrast między objętością u nasady, a włosami na długości, które są "grzecznie" ulizane. Na początek, natapiruj włosy, by były napuszone i trzymały się przez cały dzień. Następnie, zaczesz wszystkie włosy do tyłu i spryskaj produktem Shine Spray, by dodać im odrobiny połysku. Na koniec, załóż opaskę na środku głowy. Wyprostuj włosy, by nadać fryzurze charakteru glamour!
 
© Pixelformula / Pokaz Barbara Bui prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ