Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Olejek, maseczka, szampon – w jakiej kolejności ich używać?
Olejek, maseczka, szampon – w jakiej kolejności ich używać?
Olejek, maseczka, szampon – w jakiej kolejności ich używać?
Pielęgnacja

Olejek, maseczka, szampon – w jakiej kolejności ich używać?

Dział
Twoja łazienka przepełniona jest produktami pielęgnacyjnymi? Tak jest w przypadku większości kobiet! Niemniej jednak, rzadko kiedy używa się ich w odpowiedni sposób. Olejek, maseczka, szampon – jak je stosować? W jakiej kolejności? Eksperci ci wyjaśnią.
 
Maseczkę nakłada się zawsze po szamponie. "To właśnie wtedy najlepiej działa ona na włosy. Co do olejku – wszystko zależy od stanu twoich włosów. Jeśli są bardzo suche, możesz go nałożyć przed umyciem głowy, nawet jeśli rzadko to się zdarza! Niewiele kobiet stosuje olejek, idzie spać, a na drugi dzień z rana myje włosy, aczkolwiek jest to możliwe. Jeśli postępujesz w taki sposób, umyj włosy szamponem, a potem nałóż maseczkę".
 
Olejek nakłada się tylko na długości włosów oraz końcówki. "Nie ma sensu stosować ich na skórze głowy, ponieważ ta część nie jest narażona na działanie promieni słonecznych i włosy nie są w tym miejscu zniszczone. Nakładaj go tylko pod warunkiem, że masz grube włosy. Tylko ten rodzaj włosów nie będzie się przetłuszczać".
 
Możesz nałożyć trzy produkty pielęgnacyjne za jednym razem. "Sama zdecyduj, jaka będzie ich kolejność! Aby efekt był widoczny, najważniejsze jest to, by należały one do tej samej gamy produktów. Każde włosy są inne: w przypadku niektórych lepiej jest zastosować najpierw olejek, a potem maseczkę, a w przypadku innych odwrotnie”.
 
Nasza rada: Wybierz olejek w zależności od tego, jakie ma mieć zastosowanie. Suchy olejek ułatwi ci rozczesywanie włosów, a tłusty je odnowi.
 
©  DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ