Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Oklapnięte włosy: 5 porad, które Cię uratują!
Oklapnięte włosy: 5 porad, które Cię uratują!
Eksperci

Oklapnięte włosy: 5 porad, które Cię uratują!

Dział
Nie łatwo jest pogodzić się z oklapniętymi włosami, ale też nie prościej jest zmienić naturę swoich włosów. Dlatego, chcąc uzyskać pełną objętości fryzurę, zastosuj się do pięciu poniższych porad.
 
Ogranicz stosowanie maseczek do włosów. Pomimo, że maseczki dogłębnie nawilżają włosy i sprawiają, że są one intensywnie lśniące, mają również tendencję do obciążania włókien włosowych. „Jeżeli masz cienkie włosy, unikaj zbyt częstego stosowania maseczek. Jeżeli jednak zdecydujesz się na jej stosowania, pamiętaj, by nakładać tylko niewielką ilość produktu na włosy od połowy ich długości, aż po końcówki i nie zostawiać maseczki zbyt długo na włosach.”
 
Susz włosy starając się je unieść u nasady. Aby uniknąć efektu włosów "przyklejonych u nasady do skóry głowy", postaraj się je unieść podczas suszenia. „Susz włosy z głową spuszczoną w dół i staraj się unosić włosy u nasady za pomocą palców.” Możesz użyć dyfuzora, który pozwoli na łagodniejsze rozprzestrzenianie ciepła we włosach.
 
Używaj produktów do stylizacji, aby nadać objętości włóknom włosowym. Jeżeli twoje włosy naturalnie nie mają w sobie wiele objętości, trzeba będzie im odrobinę pomóc. „Najlepszym rozwiązaniem będzie nałożenie pianki do stylizacji na jeszcze mokre włosy. Kosmetyk ten pokryje włókna włosowe i nada im więcej objętości i stylu.”
 
Zachowaj włosy pełne objętości, najdłużej jak to możliwe. „Jeżeli udało ci się dodać swoim włosom objętości, szkoda byłoby utracić ten efekt. Nie zapominaj więc o kosmetykach do utrwalania fryzury.” W tym celu, spryskaj włosy obficie lakierem trzymając go w odległości ok. 20 cm od głowy.
 
Nie zapomnij o suplementach diety. Te małe pigułki dostarczą ci witamin niezbędnych, by twoje włosy rosły zdrowo i były silne. „Wybieraj szczególnie te suplementy diety, które zawierają kiełki zbóż, a kurację stosuj przez trzy miesiące.”
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ