Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Oklapnięte włosy: 5 porad, które Cię uratują!
Oklapnięte włosy: 5 porad, które Cię uratują!

Oklapnięte włosy: 5 porad, które Cię uratują!

Nie łatwo jest pogodzić się z oklapniętymi włosami, ale też nie prościej jest zmienić naturę swoich włosów. Dlatego, chcąc uzyskać pełną objętości fryzurę, zastosuj się do pięciu poniższych porad.
 
Ogranicz stosowanie maseczek do włosów. Pomimo, że maseczki dogłębnie nawilżają włosy i sprawiają, że są one intensywnie lśniące, mają również tendencję do obciążania włókien włosowych. „Jeżeli masz cienkie włosy, unikaj zbyt częstego stosowania maseczek. Jeżeli jednak zdecydujesz się na jej stosowania, pamiętaj, by nakładać tylko niewielką ilość produktu na włosy od połowy ich długości, aż po końcówki i nie zostawiać maseczki zbyt długo na włosach.”
 
Susz włosy starając się je unieść u nasady. Aby uniknąć efektu włosów "przyklejonych u nasady do skóry głowy", postaraj się je unieść podczas suszenia. „Susz włosy z głową spuszczoną w dół i staraj się unosić włosy u nasady za pomocą palców.” Możesz użyć dyfuzora, który pozwoli na łagodniejsze rozprzestrzenianie ciepła we włosach.
 
Używaj produktów do stylizacji, aby nadać objętości włóknom włosowym. Jeżeli twoje włosy naturalnie nie mają w sobie wiele objętości, trzeba będzie im odrobinę pomóc. „Najlepszym rozwiązaniem będzie nałożenie pianki do stylizacji na jeszcze mokre włosy. Kosmetyk ten pokryje włókna włosowe i nada im więcej objętości i stylu.”
 
Zachowaj włosy pełne objętości, najdłużej jak to możliwe. „Jeżeli udało ci się dodać swoim włosom objętości, szkoda byłoby utracić ten efekt. Nie zapominaj więc o kosmetykach do utrwalania fryzury.” W tym celu, spryskaj włosy obficie lakierem trzymając go w odległości ok. 20 cm od głowy.
 
Nie zapomnij o suplementach diety. Te małe pigułki dostarczą ci witamin niezbędnych, by twoje włosy rosły zdrowo i były silne. „Wybieraj szczególnie te suplementy diety, które zawierają kiełki zbóż, a kurację stosuj przez trzy miesiące.”
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź