Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ognisty kolor na jesień w 3 etapach
Ognisty kolor na jesień w 3 etapach
Farbowanie

Ognisty kolor na jesień w 3 etapach

Dział
W dwóch ostatnich sezonach, ognista czerwień w czerwonym lub miedzianym tonie znajduje się na liście must have wśród fryzurowych trendów. Oto 3 etapy, które powinnaś śledzić, by uzyskać ognisty kolor... bez żadnego problemu.
 
Wybierz odcień. Latem, gdy świeci słońce, rudy ma piękne, złociste refleksy. W zimniejsze miesiące jest on jednak mniej lśniący, szczególnie jesienią, dlatego że dopasowywuje się do pomarańczowych barw natury. Niemniej jednak, koniecznie musisz pomyśleć o intensywności koloru, który chciałabyś nałożyć. Wenecki blond, ruda miedź, irlandzki rudy, kasztanowy, mahoń, pomarańcz lub czerwony kolor flashy – wszystkie odcienie są możliwe. Musisz więc zastanowić się nad kilkoma kwestiami: czy kolor ten będzie ci pasował? Czy wystarczy zwykła koloryzacja, czy może trzeba będzie najpierw zrobić dekoloryzację? Czy będziesz na tyle odważna, by nosić tak intensywny kolor? Pytania te powinnaś sobie zadać, zanim przystąpisz do koloryzacji. Rada: zastanów się nad tym razem z fryzjerem.
 
Pozostaw farbowanie swojemu fryzjerowi. Koloryzacja i dekoloryzacja są delikatnym procesem chemicznym, który może jednak uwrażliwić włókna włosów. Salony fryzjerskie mają przynajmniej jednego profesjonalistę, który specjalizuje się w tej dziedzinie i który posiada do tego odpowiednie kompetencje. Co więcej, taki ekspert szczególnie zwraca uwagę na dobór odpowiedniego odcienia do rodzaju włosów, przyzwyczajeń oraz twarzy. Na pewno bedzie potrafił ci doradzić w doborze barwy, która najbardziej będzie ci pasować. Wtedy nałoży ci farbę w jak najlepszych warunkach.
 
Pielęgnuj kolor. Nie zapominaj o najważniejszym - pielęgnacji ! Masz żywy i lśniący kolor, ale uważaj, bo bez jego pielęgnacji, może się on stopniowo wypłukać. Aby tego uniknąć, powinnaś regularnie ożywiać go w salonie, szczególnie u nasady głowy. Powinnaś także używać odpowiednich produktów, takich jak te z gamy Color Therapy, które odżywiają i naprawiają włosy. Co więcej, sublimują one połysk. Ważne jest to, by pielęgnować kolor!
 
© Pixelformula / Pokaz House of Holland prêt-à-porter, Jesień-Zima 2010-2011 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ