Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Odwrócony brushing, prosto z wybiegu
Odwrócony brushing, prosto z wybiegu
Odwrócony brushing, prosto z wybiegu
Trendy i styl

Odwrócony brushing, prosto z wybiegu

Dział
Karl Lagerfeld często zaskakuje podczas swoich pokazów. Tak też jest w przypadku kolekcji Haute-Couture Chanel. Modelki noszą bardzo oryginalne fryzury: odwrócony brushing, efekt "petardy". Czy można go nosić na co dzień? Niekoniecznie.
 
Fryzury prezentowane na wybiegach często cię inspirują. Tegoroczne trendy, począwszy od stylu bohemy poprzez efekt neo-grunge mogą być noszone każdego dnia. Niemniej jednak, nie jest tak w przypadku fryzury Chanel! Fryzjer zdecydował się zrobić odwrócony brushing. Niektóre końcówki znajdują się poniżej brody, a inne ponad głową! Włosy są idealnie ułożone i sprawiają wrażenie, jakby modelki przed wejściem na wybieg zostały porażone prądem.
 
Podoba ci się ta fryzura i chciałabyś ją zrobić? Jeśli nikt nie będzie ci mógł pomóc, będziesz potrzebować na jej uczesanie kilku godzin! Pamiętaj, że jeśli masz długie włosy, wykonanie tej fryzury nie będzie możliwe. Aby ją uczesać, nie myj ich tego samego dnia. Najpierw zaczesz włosy do tyłu i załóż cienką opaskę z tyłu głowy. Oznaczy ona granicę między twoimi "normalnymi" włosami od nasady do tej części, która jest uniesiona. Aby stworzyć odwrócony efekt, natapiruj włosy i zaczesz je do góry. Każdy kosmyk musi być dokładnie dopracowany, by otrzymać taki sam rezultat jak ten z pokazu. Na koniec spryskaj włosy lakierem. Najważniejsze jest to, by włosy były nastroszone jak najdłużej!
 
© Pixelformula / Pokaz Chanel Haute-Couture, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ