Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Odważ się zrobić opaskę z kosmyków
Odważ się zrobić opaskę z kosmyków
Trendy i styl

Odważ się zrobić opaskę z kosmyków

Dział
Tej zimy, opaska z kosmyków unowocześnia klasyczne wiązania. Zrób tę modną, łatwą i szybką do uczesania fryzurę. Oto oryginalny i nowoczesny styl!
 
Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Ter et Bantine podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Włosy ulizane są na czole, odkrywając twarz i uwydatniając naturalny makijaż. Podkład ma jednolitą barwę, usta pomalowane są w kolorze nude, a oczy podkreślone kolorową kredką typu kohl. Ubrania natomiast są klasyczne i zwiewne, wyłącznie w białym lub czarnym kolorze. Rezultat? Elegancki, kobiecy i szykowny styl.
 
Aby zrobić tę fryzurę, oddziel kosmyk z przodu głowy. Wybierz go z jednej strony, a następnie czesz włosy w kierunku przeciwnym do cebulek. Rozpocznij na wyskości ucha, dzięki czemu nie będziesz musiała robić przedziałka. Drugą opcją jest zarysowanie niskiego przedziałka i zaczesanie wszystkich włosów w taki sam sposób. Właśnie stworzyłaś opaskę z kosmyków. Podepnij ją za pomocą spinek, by zapewnić fryzurze długotrwałość. Jeśli chcesz otrzymać lśniący efekt, nałóż na włosy odrobinę żelu. W przeciwnym razie, spryskaj je lakierem.
 
© PixelFormula, Pokaz Ter et Bantine, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ