Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Odważ się ściąć na chłopczycę!
Odważ się ściąć na chłopczycę!
Odważ się ściąć na chłopczycę!
Trendy i styl

Odważ się ściąć na chłopczycę!

Dział
Fryzura na chłopczycę, jeden z najważniejszych trendów tej zimy, powraca w sezonie jesienno-zimowym. Dla kogo jest przeznaczona? Czy łatwo ją utrzymać? Opowiemy Ci o niej wszystko…
 
Ultrakobiecy trend na niedokończonego chłopca. Coraz więcej z Was daje się uwieść krótkiej fryzurze, po to, by zmienić całkowicie wygląd swojej twarzy lub pozwolić zagrać w dwuznaczności! Fryzura na chłopczycę pojawiła się najpierw na wybiegach i wśród celebrytów, a następnie zeszła na ulicę. To dlatego, że nie jest ona zarezerwowana dla jednego stylu kobiet. Chociaż, żeby ją zastosować, trzeba umieć dopasować do niej swój styl.
 
Jedna fryzura, wiele styli. Fryzura na chłopczycę nie musi oznaczać, że będziesz wyglądać tak samo jak Twoja koleżanka. Nawet w przypadku krótkich fryzur, rezultat dla każdej osoby jest inny. Pierwsza możliwość, to ścięcie bardzo krótkie zarówno z przodu i jak i z tyłu. Inny wariant, to zostawić długie kosmyki włosów z przodu, aby tym samym zwiększyć ilość potencjalnych uczesań i pokazać w ten sposób bardziej figlarną fryzurę. Można również ukształtować włosy w formie kuli o ostrych krawędziach, co nada im łagodny efekt. W tym wypadku, pozostawiamy dłuższy kark i stopniujemy końcówki, tak by pozwolić fryzurze zachować kobiecy wygląd.
 
Rady dotyczące czesania. Jeżeli masz ochotę wprowadzić zmiany do Twojej krótkiej fryzury, nie wahaj się pożyczyć produktów do stylizacji od Twojego mężczyzny. Żel lub wosk, wybór należy do Ciebie w zależności od tego, jakiego efektu oczekujesz. Styl retro? Wyprostuj włosy, a następnie rozczochraj je palcami. Później zajmij się zakrzywieniem ich na zewnątrz przy użyciu wosku do stylizacji. Wet Look? Spłaszcz włosy żelem, aby uzyskać bardziej kobiecy efekt. Weź odrobinę żelu w dłonie i nakładaj go kosmyk po kosmyku w zależności od zamierzonego efektu. Na koniec, jeżeli chcesz mieć krótką rockową fryzurę, zostaw trochę długości z przodu, aby uczynić całość bardziej dynamiczną. Zadbaj o to, by twoje włosy sprawiały wrażenie uczesanych i rozczochranych jednocześnie, nakładając żel osobno na każdy kosmyk włosa.
 
© Pixelformula / Backstage Kiledjian, Wiosna-Lato 2012
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ