Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy u nasady w kolorze flashy, nowa moda?
Włosy u nasady w kolorze flashy, nowa moda?
Trendy i styl

Włosy u nasady w kolorze flashy, nowa moda?

Dział
Kolekcja wiosna-lato 2015 francuskiego projektanta Maxima Simoensa to prawdziwa gra kolorów, szczególnie w kwestii fryzur. Włosy powinny być więc takie, jak nadchodzący sezon: w kolorach flashy i pełne energii!
 
Podczas pokazów prêt-à-porter paryskiego Tygodnia Mody, Maxime Simoens stwierdził że "Colorful is the new Black" (dosłownie "duża ilość kolorów, to nowa czerń"). Kilka sezonów temu, panowała moda na kolorowe końcówki, na tie & dye lub ombre hair. W 2015 roku, kolor powinien widnieć u nasady włosów. Szafirowy niebieski kolor, wodna zieleń, ognista pomarańcz lub rubinowy róż... W tym roku, powinnaś wyglądać oryginalnie i ekstrawagancko.
 
Co jest najważniejsze? 100-procentowy, uproszczony total look. Kolorowe odrosty doskonale pasują do stroju w stylu Color Block, który idealnie je podkreśla. Zaopatrz się w sukienkę z lat 60, spódniczki we wzory lub t-shirty w kolorach flashy... To proste: wszystko jest dozwolone! Niemniej jednak, w kwestii makijażu, powinnaś wybrać odcienie nude, by nie wyglądać nieestetycznie. Oczy podkreśl wyłącznie maskarą, a usta czerwoną lub różową szminką. Czy teraz chcesz, by twoje życie nabrało kolorów?
 
© GettyImages © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ