Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Odnowa włosów po Nowym Roku
Odnowa włosów po Nowym Roku
Eksperci

Odnowa włosów po Nowym Roku

Dział
Po imprezach, twoje ciało i włosy potrzebują detoksu. Początek stycznia to doskonały moment na odnowę i rozpoczęcie nowego roku!
 
Oczywiście, imprezy mają wpływ na twoje włosy. "Na ciało również! Jeśli za dużo jesz i pijesz więcej alkoholu niż zwykle, będziesz zmęczona i twoje włosy również!".
 
Poświęć czas na detoks! "Pracuj nad tym, co pozytywnie wpłynie na twoje włosy. Zaopatrz się w witaminę lub drożdże alkoholowe, które odnawiają komórki i sprawiają, że włosy są piękne".
 
Zaopatrz się także w produkty pielęgnujące! "Nałóż je na włosy w zależności od ich problemu. Włosy, które się przetłuszczają (co może wynikać z imprez) muszą być pielęgnowane u nasady, a inne jedynie na ich długości po końcówki. Nie musisz chodzić do fryzjera. Stosowanie odpowiednich produktów pielęgnacyjnych w domu wystarczy!".
 
Nasza rada: Nie, odnowa twoich włosów nie dotyczy koloryzacji! Lepiej jest, jeśli pofarbujesz włosy przed imprezą, nie kiedy indziej. Tydzień wcześniej to idealny moment. Wówczas twoje włosy są bardziej gładkie i naturalne!
 
© DR © Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ