Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Odnowa włosów po Nowym Roku
Odnowa włosów po Nowym Roku
Eksperci

Odnowa włosów po Nowym Roku

Dział
Po imprezach, twoje ciało i włosy potrzebują detoksu. Początek stycznia to doskonały moment na odnowę i rozpoczęcie nowego roku!
 
Oczywiście, imprezy mają wpływ na twoje włosy. "Na ciało również! Jeśli za dużo jesz i pijesz więcej alkoholu niż zwykle, będziesz zmęczona i twoje włosy również!".
 
Poświęć czas na detoks! "Pracuj nad tym, co pozytywnie wpłynie na twoje włosy. Zaopatrz się w witaminę lub drożdże alkoholowe, które odnawiają komórki i sprawiają, że włosy są piękne".
 
Zaopatrz się także w produkty pielęgnujące! "Nałóż je na włosy w zależności od ich problemu. Włosy, które się przetłuszczają (co może wynikać z imprez) muszą być pielęgnowane u nasady, a inne jedynie na ich długości po końcówki. Nie musisz chodzić do fryzjera. Stosowanie odpowiednich produktów pielęgnacyjnych w domu wystarczy!".
 
Nasza rada: Nie, odnowa twoich włosów nie dotyczy koloryzacji! Lepiej jest, jeśli pofarbujesz włosy przed imprezą, nie kiedy indziej. Tydzień wcześniej to idealny moment. Wówczas twoje włosy są bardziej gładkie i naturalne!
 
© DR © Jean Louis David
 
 
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ