Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja
Pielęgnacja

Odżywki i preparaty pielęgnacyjne

Dział

Gama Color Therapy przedstawia swój nowy produkt : odżywkę 10 w 1 bez spłukiwania. Produkt kompletny i skuteczny, stworzony jako odpowiedź na wszystkie potrzeby włosów farbowanych. Dowiedz się więcej na temat tego produktu.

Dlaczego odżywka 10 w 1 dla włosów farbowanych ?


Zastąpiła ona mleczko bez spłukiwania Couleur Ultime. Naszym celem było zaproponowanie odżywki ultra kompletnej, a przy tym łatwej i szybkiej do użycia. Jak wskazuje nazwa odżywki, jedno jej zastosowanie niesie za sobą aż 10 korzyści. Podobnie, jak w przypadku innych produktów z gamy, została ona opracowana na bazie Color Stay Complex: ekskluzywnej formule Jean Louis David, która utrwala kolor na włóknie włosowym. Co więcej, odżywka została wzbogacona w masło arganowe, znane z swych właściwości nawilżających, odżywiających i ochronnych. Zawiera również keratynę:proteinę uwielbianą przez twoje włosy [Keratyna, dobra dla włosów], która wzmacnia je na długi czas.


Dlaczego warto używać odżywki 10 w 1 z gamy Color Therapy ?


Ułatwia ona utrzymanie włosów matowych lub farbowanych i je uszlachetnia. Już pierwsze jej zastosowanie sprawi, że uzależnisz się od niej: nadaje ona włosom tekstury, sprawiając jednocześnie, że stają się one delikatne i połyskujące.Dodatkowo, ułatwia rozczesywanie i układanie niesfornych włosów. Odżywia i odbudowuje dogłębnie włókno włosowe [Jak naprawić zniszczone włosy?].Dzięki filtrom UV zapobiega również zmianie koloru i sprawia, że włosy błyszczą przez długie tygodnie. Na koniec warto wspomnieć, że chroni włosy przed wysokimi temperaturami z urządzeń grzejących, gwarantując jednocześnie trwały brushing, także świetnie nadaje się dla wielbicielek prostowania włosów.


Jak używać odżywki przy włosach farbowanych ?


Nanieś ją na bezpośrednio lub rozprowadź palcami na włosach delikatnie osuszone, zaraz po ich umyciu. Dobra wiadomość to taka, że odżywka 10 w 1 nie wymaga spłukiwania. Możesz więc po jej zastosowaniu przystąpić do modelowania albo pozostawić włosy do wyschnięcia.
Nasza rada. W celu zwiększenia skuteczności odżywki, stosuj dodatkowo inne produkty z gamy Color Therapy. Myj włosy dwa, trzy razy w tygodniu szamponem Intensywny Kolor. Raz w tygodniu używaj wzmacniaczy koloru, nowości u Jean Louis David [Zoom na wzmacniacze koloru: nowości u Jean Louis David], które wzmocnią włosy i nadadzą im intensywne refleksy.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ