Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Obowiązkowe etapy prawidłowego mycia włosów
Obowiązkowe etapy prawidłowego mycia włosów

Obowiązkowe etapy prawidłowego mycia włosów

Myjesz włosy kilka razy w tygodniu, ale tak naprawdę nie wiesz, jak dobrze to zrobić? Odkryj obowiązkowe etapy, dzięki którym będziesz miała czyste i piękne włosy.
 
Etap nr 1: Myj włosy wtedy, gdy naprawdę musisz. Częste używanie szamponu obciąża je i sprawia, że matowieją. Dzięki temu zwiększysz jego działanie, a efekt będzie zaskakujący. Używaj szamponu ostrożnie i tylko wtedy, gdy będzie to konieczne.
 
Etap nr 2: Nie używaj szamponów, przeznaczonych do koloru twoich włosów. Zawierają one czynniki koloryzujące, ale niekoniecznie te, które są dla ciebie odpowiednie. Wybierz raczej takie produkty, które przeznaczone są do rodzaju twoich włosów. Włosy suche, przetłuszczające się lub mieszane potrzebują szamponu, który je naprawi.
 
Etap nr 3: Nie nakładaj za dużo szamponu przy drugim myciu. Nigdy nie używaj takiej samej dawki szamponu przy pierwszym i drugim myciu. Przy pierwszym etapie wystarczy odrobina produktu. W przy drugim jeszcze mniej. Dzięki temu, twoje włosy oddychają, będą piękne, czyste i lekkie.
 
Etap nr 4: Stosuj odpowiednie ruchy. Nie drap za mocno skóry głowy. W przeciwnym razie, mogą się wydzielać gruczoły łojowe, a włosy będą się przetłuszczać. Masuj delikatnie głowę. Odklejaj lekko włosy u ich nasady w momencie, gdy nakładasz produkt pielęgnacyjny.
 
Etap nr 5: Stopniowo spłukuj szampon. Nie spiesz się. Musisz pozbyć się szamponu. Włóż głowę pod wodę, masując ją. Użyj dłoni, by szampon lepiej się spłukiwał. Twoje włosy nigdy więcej nie będą się kleić i zawsze będą zdrowe!
 
© DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności