Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Obowiązkowe etapy prawidłowego mycia włosów
Obowiązkowe etapy prawidłowego mycia włosów
Pielęgnacja

Obowiązkowe etapy prawidłowego mycia włosów

Dział
Myjesz włosy kilka razy w tygodniu, ale tak naprawdę nie wiesz, jak dobrze to zrobić? Odkryj obowiązkowe etapy, dzięki którym będziesz miała czyste i piękne włosy.
 
Etap nr 1: Myj włosy wtedy, gdy naprawdę musisz. Częste używanie szamponu obciąża je i sprawia, że matowieją. Dzięki temu zwiększysz jego działanie, a efekt będzie zaskakujący. Używaj szamponu ostrożnie i tylko wtedy, gdy będzie to konieczne.
 
Etap nr 2: Nie używaj szamponów, przeznaczonych do koloru twoich włosów. Zawierają one czynniki koloryzujące, ale niekoniecznie te, które są dla ciebie odpowiednie. Wybierz raczej takie produkty, które przeznaczone są do rodzaju twoich włosów. Włosy suche, przetłuszczające się lub mieszane potrzebują szamponu, który je naprawi.
 
Etap nr 3: Nie nakładaj za dużo szamponu przy drugim myciu. Nigdy nie używaj takiej samej dawki szamponu przy pierwszym i drugim myciu. Przy pierwszym etapie wystarczy odrobina produktu. W przy drugim jeszcze mniej. Dzięki temu, twoje włosy oddychają, będą piękne, czyste i lekkie.
 
Etap nr 4: Stosuj odpowiednie ruchy. Nie drap za mocno skóry głowy. W przeciwnym razie, mogą się wydzielać gruczoły łojowe, a włosy będą się przetłuszczać. Masuj delikatnie głowę. Odklejaj lekko włosy u ich nasady w momencie, gdy nakładasz produkt pielęgnacyjny.
 
Etap nr 5: Stopniowo spłukuj szampon. Nie spiesz się. Musisz pozbyć się szamponu. Włóż głowę pod wodę, masując ją. Użyj dłoni, by szampon lepiej się spłukiwał. Twoje włosy nigdy więcej nie będą się kleić i zawsze będą zdrowe!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ