Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

O nas 1
O nas 1
Pokaz slajdów
5 Zdjęcia

O nas

Jean Louis to marka, która firmuje ok. 1000 salonów na całym świecie, co czyni ją pierwszą siecią fryzjerską w Europie i drugą w skali globu.

HISTORIA

„Być na czasie, czerpać przyjemność z bycia lustrzanym odbiciem gustów i ukrytych pragnień swoich klientów" – oto dewiza Jean Louis David. Ten prawdziwy wizjoner fryzjerstwa otworzył swój pierwszy salon w 1961 roku, na Avenue de Wagram w Paryżu i szybko wszedł do pierwszej ligi. Sukces, wynikał z jego innowacyjnych technik oraz pasji, z jaką traktował kobiece piękno. Uczynił on ze swojego fryzjerstwa sztukę, którą nieustannie udoskonalał przez kolejne lata.

W latach 60. Jean Louis David pracował z najwybitniejszymi fotografami, między innymi Helmutem Newtonem czy Herbem Rittsem. Chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona klientek, z kolekcją fryzur, w której każda kobieta mogłaby się odnaleźć. W następnej dekadzie, sam zajął się realizacją zdjęć i filmów. To właśnie on wpuścił świeży powiew powietrza do salonów fryzjerskich! Po jego odejściu, nasz zespół artystyczny kontynuuje jego dzieło, śledząc najnowsze trendy oraz wymyślając nowe cięcia, kolory i fryzury, wszystko to dla kobiecej przyjemności.

Jean Louis David bez przerwy ewoluował, by wynajdować coraz to nowe wymiary piękna włosów swoich klientek. Zawdzięczamy mu szczególnie cieniowanie, którego użył po raz pierwszy w 1970 roku, uwalniając kobiety z okowów sztywnych fryzur. Dziś nasz zespół artystyczny podtrzymuje tę tradycję, proponując fryzury nowoczesne i wygodne, kolory naturalne i dopasowane do osobowości klientek.

Bazując na swoim sukcesie w mediach, jak również talencie do prowadzenia biznesu, Jean Louis David stworzył prawdziwe imperium rozwijając sieć salonów, noszących jego imię dzięki systemowi franczyzy. Według niego, „pozwala on przedsiębiorcom korzystać z reputacji franczyzodawcy oraz wszystkich metod handlowych i/lub technik rozwiniętych dla franczyzobiorców." Przedsięwzięcie, którego się podjął odniosło sukces, jak pokazuje szybko rosnąca na przestrzeni lat liczba salonów. Dzisiaj, istnieje 1000 salonów marki Jean Louis David na całym świecie, co czyni ją pierwszą siecią fryzjerską w Europie i drugą w skali globu.

KSZTAŁCENIE

Dla Jean Louis David szkolenia zawsze były priorytetem, dzięki temu fryzjerzy w jego salonach zawsze podążali za nowymi trendami i technikami. W latach 70 stworzył szkolenia na kasetach wideo, co pozwalało na przekazywanie unikalnej wiedzy i umiejętności w identyczny sposób wszystkim salonom Jean Louis David.

Obecnie, jego wiedza i umiejętności przekazywane są w Training Center, przy rue Cambon w Paryżu. Wszyscy fryzjerzy naszej sieci odbywają tam szkolenia, które pozwalają im zapoznać się z ostatnimi trendami fryzjerskimi, nowymi technikami farbowania oraz produktami marki Jean Louis David. Rozciągające się na 350 m2 Centrum, proponuje szkolenia podzielone na kilka poziomów: moduły podstawowe dla nowoprzybyłych, staże tematyczne dla doświadczonych współpracowników oraz staże dotyczące całej gamy produktów Jean Louis David, dla zarządzających salonami marki.

DOŚWIADCZENIE JEDYNE W SWOIM RODZAJU

Kolory jasne, nowoczesne i atrakcyjne... Design salonów Jean Louis David jest modernistyczny i minimalistyczny. Aby poczuć w tym miejscu kobiecą rękę, zastosowano ciepłe materiały, takie jak drewno oraz meble o zaokrąglonych kształtach.

Ergonomiczne fotele, oświetlenie, a nawet kształt toaletek, zostały pomyślane w jednym celu: by dać maksimum komfortu swoim klientkom.

Design niesie ze sobą niepowtarzalną atmosferę salonów Jean Louis David. Atmosferę doskonałej równowagi, w której elegancja koegzystuje z nowoczesnością i wyrafinowaniem.

Jakość usług Jean Louis David

Jesteśmy zawsze gotowi, by ugościć, doradzić, wysłuchać... Wszystko w naszych salonach jest pomyślane tak, żeby wizyta u Jean Louis David była chwilą czystego relaksu. Nasi fryzjerzy pochylają się nad każdą klientką, żeby zapewnić jej nienaganną usługę i unikalne doświadczenie. To jedyne w swoim rodzaju podejście Jean Louis David, nie słabnie od czasu otwarcia naszych salonów.

Słowo-klucz: hiperdopasowanie do osobowości

Aby każda fryzura była wyjątkowa, wizyta w salonie zaczyna się zawsze od indywidualnej rozmowy z fryzjerem, zwanej „Moment Collection" podczas której można wybrać fryzury z ekskluzywnego katalogu Jean Louis David. Nasz fryzjer doradzi co jest możliwe a co nie, biorąc pod uwagę naturę Twoich włosów, kształt twarzy, a także Twój styl i osobowość.

Dodatkowo, aby zagwarantować najwyższą jakość w salonach Jean Louis David, pracujemy wyłącznie przy użyciu produktów L'Oréal Professionnel, Kérastase i Redken.

Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Więcej aktualności
O nas 1
O nas 1
O nas 2
O nas 2
O nas 3
O nas 3
O nas 4
O nas 4
O nas 5
O nas 5
O nas 1
O nas 1
O nas 2
O nas 2
O nas 3
O nas 3
O nas 4
O nas 4
O nas 5
O nas 5