Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nowość od Jean Louis David: Połysk 2 w 1
Nowość od Jean Louis David: Połysk 2 w 1
Nowość od Jean Louis David: Połysk 2 w 1
Farbowanie

Nowość od Jean Louis David: Połysk 2 w 1

Dział
Fryzjerzy w salonach Jean Louis David nieustannie obmyślają zabiegi pielęgnacyjne, które będą w stanie dostarczyć Wam konkretnych i stylowych rozwiązań w dziedzinie fryzur i koloryzacji włosów. W nowym sezonie, odkryliśmy na nowo ekskluzywną usługę Połysk, proponując Wam tym razem jej nową wersję Połysk 2 w 1.
 
Te z Was, które mają ochotę na odważną zmianę stylu, powinny zapytać swojego fryzjera o usługę Połysk 2 w 1! Ta tymczasowa koloryzacja pozwala uzyskać dwa efekty jednocześnie, tj. podkreślić refleksy na włosach, a zarazem je rozświetlić. Dzięki temu, włosy będą mienić się w świetle, zyskają na objętości i będą intensywnie błyszczeć.
 
Efekt ten trwa około półtora miesiąca i nie wymaga farbowania odrostów. Prawdziwa wolność! Połysk 2 w 1 zmywa się z biegiem czasu przy kolejnych myciach. Aby zachować piękny kolor i piękny wygląd włosów, używaj w domu profesjonalnych produktów przeznaczonych do włosów farbowanych.
 
Marzysz o koloryzacji bez ograniczeń, dzięki której uzyskasz maksymalny połysk i blask włosów? Nie wahaj się ani chwili dłużej!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ