Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nowoczesny powrót do czasów młodości
Nowoczesny powrót do czasów młodości
Fryzura

Nowoczesny powrót do czasów młodości

Dział
“Zawsze nosiłem klasyczną fryzurę, która nie wymagała codziennej pielęgnacji i układania. Kilkucentymetrowe włosy mi wystarczały. Jednak pewnego dnia, podczas oglądania zdjęć z dzieciństwa, naszła mnie ochota na zapuszczenie włosów.
 
Szczególnie spodobała mi się fryzura na pazia. Włosy nie za krótkie, ani nie za długie są tu gwarancją wyjątkowego wyglądu. Zamiast klasycznej fryzury z przedziałkiem na środku głowy, wolałem go w ogóle nie robić. Po kilku miesiącach zapuszczania włosów poszedłem do salonu, by poradzić się w kwestii zmiany stylu. Aby uniknąć efektu kasku na głowie, mój fryzjer zaproponował mi nowocześniejszą fryzurę z kosmykiem z przodu.
 
Jestem bardzo zadowolony z nowego uczesania! Jest unikatowe, nie wymaga długiego układania i przypomina mi dzieciństwo. Po kąpieli wystarczy, że lekko wysuszę włosy i moja fryzura jest gotowa! Aby zmieniać stylizację, zaczesuję kosmyk na bok. Na koniec używam wosku, który sprawia, że włosy stają się matowe. Dzięki temu mogę je dowolnie układać”.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Louis Vuitton Hommes, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ