Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Nowoczesny powrót do czasów młodości
Nowoczesny powrót do czasów młodości
Fryzura

Nowoczesny powrót do czasów młodości

Dział
“Zawsze nosiłem klasyczną fryzurę, która nie wymagała codziennej pielęgnacji i układania. Kilkucentymetrowe włosy mi wystarczały. Jednak pewnego dnia, podczas oglądania zdjęć z dzieciństwa, naszła mnie ochota na zapuszczenie włosów.
 
Szczególnie spodobała mi się fryzura na pazia. Włosy nie za krótkie, ani nie za długie są tu gwarancją wyjątkowego wyglądu. Zamiast klasycznej fryzury z przedziałkiem na środku głowy, wolałem go w ogóle nie robić. Po kilku miesiącach zapuszczania włosów poszedłem do salonu, by poradzić się w kwestii zmiany stylu. Aby uniknąć efektu kasku na głowie, mój fryzjer zaproponował mi nowocześniejszą fryzurę z kosmykiem z przodu.
 
Jestem bardzo zadowolony z nowego uczesania! Jest unikatowe, nie wymaga długiego układania i przypomina mi dzieciństwo. Po kąpieli wystarczy, że lekko wysuszę włosy i moja fryzura jest gotowa! Aby zmieniać stylizację, zaczesuję kosmyk na bok. Na koniec używam wosku, który sprawia, że włosy stają się matowe. Dzięki temu mogę je dowolnie układać”.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Louis Vuitton Hommes, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ