Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nowe usługi koloryzacji na lato 2014 w salonach Jean Louis David
Nowe usługi koloryzacji na lato 2014 w salonach Jean Louis David

Nowe usługi koloryzacji na lato 2014 w salonach Jean Louis David

Z sezonie wiosna-lato 2014, salony Jean Louis David faworyzują jasne kolory. Trzy poniższe techniki polegają na częściowej koloryzacji określonych partii włosów.
 
Salony Jean Louis David oferują 3 rodzaje koloryzacji. "W tym sezonie, na czasie są dwie nowe techniki: Frontlight i Splashlight. Powraca także moda na trzecią z nich – Arctic Light. Ta z kolei istnieje już od kilku sezonów. Każda z nich zawiera w swojej nazwie słowo “light”, podkreślające ich cel”.
 
Arctic Light to idealna technika dla tych kobiet, które mają z natury jasne włosy. “Pozwala ona je jeszcze bardziej rozjaśnić. Efekt jest naturalny, rozjaśnienie stopniowe, a niektóre kosmyki mają szczególnie jasny kolor. Jest to najlepsze rozwiązanie na lato, ponieważ efekt niczym po powrocie z wakacji jest bardzo pożądany".
 
Splashlight to technika, uwydatniająca górne partie włosów. “Już w 2003 roku była ona dostępna w ofercie salonów Jean Louis David! Niemniej jednak, mimo że istnieje już od 10 lat, nie nosiła ona wtedy takiej samej nazwy. Dziś natomiast zajmuje najważniejsze miejsce w dziedzinie koloryzacji. Polega ona na horyzontalnym rozjaśnieniu włosów w połowie ich długości. Dzięki temu, wyglądasz jakbyś miała wokół głowy aureolę".
 
Niedawno pojawił się także Frontlight. "Trzeba było wymyślić koloryzację, która dodałaby blasku przedniej części włosów. Rozjaśnia się je techniką Frontlight, która uwydatnia tę partię włosów".
 
Każdy typ włosów i każdy naturalny kolor można poddać którejś z trzech technik koloryzacji Jean Louis David. "To fryzjer powinien ci doradzić. W zależności od twojego naturalnego koloru, znajdzie on dla ciebie najlepsze rozwiązanie".
 
Nasza rada: Każda z technik musi być ponawiana w salonie Jean Louis David maksymalnie co 3 miesiące, by nie było widać odrostów. Nawet Splashight, gdyż wymaga ona ożywienia koloru na włosach, okalających twarz.
 
© Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź