Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nowe usługi koloryzacji na lato 2014 w salonach Jean Louis David
Nowe usługi koloryzacji na lato 2014 w salonach Jean Louis David
Eksperci

Nowe usługi koloryzacji na lato 2014 w salonach Jean Louis David

Dział
Z sezonie wiosna-lato 2014, salony Jean Louis David faworyzują jasne kolory. Trzy poniższe techniki polegają na częściowej koloryzacji określonych partii włosów.
 
Salony Jean Louis David oferują 3 rodzaje koloryzacji. "W tym sezonie, na czasie są dwie nowe techniki: Frontlight i Splashlight. Powraca także moda na trzecią z nich – Arctic Light. Ta z kolei istnieje już od kilku sezonów. Każda z nich zawiera w swojej nazwie słowo “light”, podkreślające ich cel”.
 
Arctic Light to idealna technika dla tych kobiet, które mają z natury jasne włosy. “Pozwala ona je jeszcze bardziej rozjaśnić. Efekt jest naturalny, rozjaśnienie stopniowe, a niektóre kosmyki mają szczególnie jasny kolor. Jest to najlepsze rozwiązanie na lato, ponieważ efekt niczym po powrocie z wakacji jest bardzo pożądany".
 
Splashlight to technika, uwydatniająca górne partie włosów. “Już w 2003 roku była ona dostępna w ofercie salonów Jean Louis David! Niemniej jednak, mimo że istnieje już od 10 lat, nie nosiła ona wtedy takiej samej nazwy. Dziś natomiast zajmuje najważniejsze miejsce w dziedzinie koloryzacji. Polega ona na horyzontalnym rozjaśnieniu włosów w połowie ich długości. Dzięki temu, wyglądasz jakbyś miała wokół głowy aureolę".
 
Niedawno pojawił się także Frontlight. "Trzeba było wymyślić koloryzację, która dodałaby blasku przedniej części włosów. Rozjaśnia się je techniką Frontlight, która uwydatnia tę partię włosów".
 
Każdy typ włosów i każdy naturalny kolor można poddać którejś z trzech technik koloryzacji Jean Louis David. "To fryzjer powinien ci doradzić. W zależności od twojego naturalnego koloru, znajdzie on dla ciebie najlepsze rozwiązanie".
 
Nasza rada: Każda z technik musi być ponawiana w salonie Jean Louis David maksymalnie co 3 miesiące, by nie było widać odrostów. Nawet Splashight, gdyż wymaga ona ożywienia koloru na włosach, okalających twarz.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ