Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nowe techniki koloryzacji u Jean Louis David
Nowe techniki koloryzacji u Jean Louis David
Farbowanie

Nowe techniki koloryzacji u Jean Louis David

Dział
W sezonie wiosna-lato 2013 w salonach Jean Louis David proponujemy wam 3 nowe techniki koloryzacji. Naszym celem jest bowiem  odpowiedź na najnowsze trendy w koloryzacji oraz zaspokojenie waszych pragnień w tej dziedzinie. Oto zoom na techniki, które upiększą twoją nową fryzurę!
 
Light Shadow to technika, która opiera się na grze światła i cienia. „Technika ta została stworzona tak, aby wyeksponować niektóre partie włosów. Z reguły jaśniejsze włosy znajdują się z przodu, a ciemniejsze z tyłu głowy, dzięki czemu fryzura nabierze głębi.” Różne odcienie koloru nakładane są na włosy pionowo, co pozwala uniknąć efektu odrostów! Technika ta jest stworzona dla osób o szatynowym lub ciemnym naturalnym kolorze włosów.
 
Technika Ekstremalny Kontrast powinna być stosowana głównie przez osoby o naturalnie jasnych włosach. „Główną zasadą tej techniki jest wykorzystanie kilku odcieni blondu w ramach jednej fryzury. Włosy będą ciemniejsze u nasady i jaśniejsze na końcach, dzięki czemu fryzura nabierze głębi i kształtu.” Wykonanie koloryzacji o tak wielu odcieniach, uzyskując przy tym zaskakujący i zrównoważony efekt jest nie lada wyzwaniem.
 
Na koniec, kilka słów o Timelight. Technika ta polega na nakładaniu na siebie różnych odcieni farby, tak by końcowy kolor był intensywny i zdecydowany! „W salonach Jean Louis David nie przepadamy za jednolitymi koloryzacjami. Chcemy uzyskać pełne głębi koloryzacje, których różne odcienie w pełni oddają indywidualny charakter danej osoby. Timelight jest techniką, która pozwala osiągnąć ten cel.” Niektóre partie włosów są rozjaśniane, dzięki czemu twoja fryzura będzie inna za każdym razem, gdy zmienisz uczesanie. Technikę tę polecamy osobom o szatynowym lub ciemnym kolorze włosów.
 
Nasza rada: Kiedy udajesz się do fryzjera nie myśl o technikach. Po prostu wytłumacz fryzjerowi, jaki efekt chciałabyś uzyskać, a on wybierze technikę koloryzacji, która nie tylko pozwoli osiągnąć ten rezultat, ale także będzie dostosowana do twojego strzyżenia. „Wybór techniki zależy bowiem od kształtu fryzury. Koloryzacja ma za zadanie wyeksponować głębię koloru na włosach ostrzyżonych w konkretny sposób, dlatego technika, która zostanie przy tym użyta zależy właśnie od formy strzyżenia!”
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ