Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nowa usługa - bezinwazyjny lifting twarzy i ciała Reaction
Nowa usługa - bezinwazyjny lifting twarzy i ciała Reaction
Nowa usługa - bezinwazyjny lifting twarzy i ciała Reaction
Nowości

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała Reaction

Dział

Martwisz się utratą jędrności skóry i zmarszczkami? Od dłuższego czasu bezskutecznie zmagasz się z cellulitem? Pociążowy brzuszek spędza Ci sen z powiek? Udało Ci się zrzucić zbędne kilogramy, ale nadmiar skóry nie pozwala Ci się cieszyć nową figurą? Mamy na to sposób!

Zapraszamy do skorzystania z nowej usługi w salonie Jean Louis David al. Jerozolimskie 25, Warszawa >>


Polecamy Wam bezinwazyjny lifting REACTION:

Ciała

Twarzy

Dłoni

CZYM JEST REACTION?

REACTION to najwyższej klasy urządzenie medycyny estetycznej, przeznaczone do zaawansowanych zabiegów twarzy, szyi i ciała. Umożliwia wykonanie zabiegów koncentrujących swoje działanie na poprawie napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek i modelowaniu owalu twarzy oraz kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu z jednoczesną poprawą jędrności skóry i funkcjonowania układów krążenia.
System REACTION jest oparty na opatentowanej technologii CORE - Chanelling Optimised RF Energy polegającej na emisji bipolarnej fali radiowej o trzech różnych częstotliwościach. Zastosowanie funkcji vaccum powoduje zwiększenie skuteczności oddziaływania urządzenia. Głowica zabiegowa jest wyposażona w specjalny system chłodzący który chroni powierzchnię skóry przed przegrzaniem a jednocześnie pozwala na skierowanie energii fali radiowej do głębiej położonych tkanek. Zabieg jest w pełni bezpieczny i optymalnie komfortowy.
Sprawdź ceny zabiegów na ciało i twarz, z wykorzystaniem urządzenia REACTION, dostępnych w salonie Jean Louis David w Warszawie (al. Jerozolimskie 25) >>


Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ