Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Noś fedorę na rozpuszczonych włosach: streetstyle
Noś fedorę na rozpuszczonych włosach: streetstyle
Trendy i styl

Noś fedorę na rozpuszczonych włosach: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Średniej długości, lśniące włosy z efektem wavy. Są one rozpuszczone i ustrukturyzowane przez przedziałek pośrodku głowy. Końcówki rozświetla efekt Sunlight, uwydatniając włosy i nadając im objętości. Najważniejszym szczegółem jest bez wątpienia filcowa fedora! Uwielbiają ją fashionistki, dlatego też znajduje się ona tej zimy na liście must-have każdej z nich. Kapelusz ten nadaje chłopięcego i nowoczesnego stylu. Stylizację tę kompletuje wyraźny makijaż. Oczy pomalowane są w stylu smoky eye, a usta sublimuje czerwona szminka glamour.
 
Jej wygląd? To wygląd nowoczesnej kobiety. Nasz dzisiejszy streetstyle załóżyła jeansy typu slim w ciemnym, szarym kolorze, dobrane do białej, przezroczystej koszuli. Kurtka we wzory oraz czarna, skromna torba na ramię kompletują jej ubiór. Na stopy włożyła natomiast czerwone czółenka z czubkiem. Jest to bardzo łatwe i modne rozwiązanie, dzięki któremu ożywisz swój strój.
 
Rada dnia. Twoje włosy się przetłuszczają, gdy zakładasz kapelusz? Zaopatrz się w suchy szampon, który zawsze będziesz mogła nosić przy sobie. Spryskaj nim włosy, a natychmiast je ożywisz!
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ