Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Noś czapkę na narty w mieście: Streetstyle
Noś czapkę na narty w mieście: Streetstyle
Trendy i styl

Noś czapkę na narty w mieście: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Brązowy kolor z rudymi refleksami na długich włosach. Nasz dzisiejszy streetstyle nie skupił się na dopracowaniu fryzury, ale na stylu! Ciężko jest związać włosy, skoro decydujesz się ubrać czapkę. Dlatego też nasz dzisiejszy streetstyle zostawił włosy rozpuszczone i włożył je pod lnianą czapkę, którą zwykle nosi na narty! Ta czerwona czapka z pomponem dodaje zabawnego charakteru temu dosyć mrocznemu wyglądowi.
 
Jej wygląd? Jednobarwny i rockowy. Tylko jej czapka i koszula nie są w ciemnych kolorach. Reszta ubrań składa się z czarnego swetra, skórzanej kurtki, spódniczki, założonej na spodnie oraz butów w stylu motocyklowym. Naszemu dzisiejszemu streetstyle'owi, urbanemu w stylu “bikera”, odrobinę zabawnego charakteru dodaje czapka w kolorach flashy.
 
Rada dnia. Podczas okresu zimowego używaj raczej produktów, przeznaczonych do włosów tłustych u nasady oraz suchych końcówek. Przede wszystkim, nie naciągaj za bardzo czapki na głowę. Skóra głowy musi oddychać. Dzięki temu, gdy zdejmiesz nakrycie głowy, włosy zachowają swoją objętość.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ