Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niski przedziałek, opinia eksperta
Niski przedziałek, opinia eksperta
Fryzura

Niski przedziałek, opinia eksperta

Dział
Bardzo modny niski przedziałek faworyzują wszyscy najwięksi projektanci. Zauważony on został na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 BCBG Maxa Azarii podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Oto styl, który powinnaś naśladować!
 
Niski przedziałek jest doskonałym rozwiązaniem, by uzyskać więcej objętości. "Jako że większość włosów zaczesana jest na jeden bok, ich objętość jest większa. Przedzialek ten jest idealny, jesli masz grube włosy. Jeśli masz cienkie włosy, nawet, jeśli z jednej strony będą miały większą objętość, uliż te po przeciwnej stronie lub zaczesz je za ucho. Wówczas nie będą wyglądać, jakby było ich mało".
 
Produkt do modelowania fryzury jest obowiązkowy, by ją uczesać. "Koniecznie będziesz musiała użyć lakieru, by włosy trzymały się przez cały dzień w takiej pozycji. Kosmyk będzie układał się w kierunku przeciwnym do jego naturalnego ruchu. Aby zarysować niski przedziałek, będziesz musiała przygotować wcześniej włosy. Umyj je dokładnie i wysusz, nadając kierunek ruchowi".
 
Nasza rada. Nie chcesz, aby kosmyki opadały ci na oczy? Zrób niski przedziałek, pod warunkiem, że masz długie włosy. Mała rada: przypnij kosmyk za pomocą spinki na wysokości ucha.
 
© PixelFormula, Pokaz BCBG Max Azria, prêt à porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ