Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niski przedziałek na boku
Niski przedziałek na boku
Niski przedziałek na boku
Fryzura

Niski przedziałek na boku

Dział
Wystarczy obejrzeć fryzury z pokazów mody w sezonie jesień-zima 2013-2014, by zorientować się, że jest on po prostu wszędzie. Niski przedziałek na boku podbija serca kobiet, które potrafią wkomponować go w każdą fryzurę. Dzięki niemu będziecie wyglądać wyglądać elegancko i szykownie. Przyjrzyjmy mu się z bliska.
 
Niski przedziałek na boku. Widzieliśmy go w szczególności we fryzurach na długich, idealnie prostych włosach, ale także przy koku lub warkoczu. Niski przedziałek na boku będzie bowiem pasował do każdej fryzury w tym sezonie. Przedziałek ten nadaje stylizacji dość surowy wygląd, dlatego warto zestawić go ze zmierzwionymi lub artystycznymi fryzurami, łącząc tym samym kilka stylów na raz.
 
Wykonanie niskiego przedziałka na boku. Aby przedziałek był naprawdę udany, Twoje włosy powinny być świeżo umyte i rozczesane. Użyj grzebienia ze szpikulcem, który najbardziej nadaje się do wykonania tego typu przedziałka. Aby przedziałek był idealnie równy, zacznij jego wyznaczanie od strony czoła. Wykonaj go stosunkowo nisko, aby nawiązywał do trendów tego sezonu. Twój jedyny dylemat? Określenie tego, po której stronie ma się on znajdować.
 
Jeden niski przedziałek na boku - milion możliwości. Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Aby nawiązywać wyglądem do stylu bohemy, postaw na falowane włosy. Bardziej dostojny look osiągniesz wykonując, przy pomocy lokówki, jedną z fryzur retro z lat 40. Z kolei, rockowy styl uzyskasz czesząc zmierzwionego kucyka. Okazuje się bowiem, że niski przedziałek na boku nie narzuca żadnego konkretnego stylu, za to podkreśla atuty Twojego wyglądu!
 
© Pixelformula / Pokaz Calvin Klein Collection prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ