Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niski przedziałek na włosach o dużej objętości
Niski przedziałek na włosach o dużej objętości
Fryzura

Niski przedziałek na włosach o dużej objętości

Dział
Kobiety o cienkich włosach często skarżą się na brak objętości. Niemniej jednak, istnieją techniki czesania się w odpowiedni sposób. Czasem wstarczy zarysować przedziałek na boku, by nadać włosom objętości. A może i ty powinnaś taki zrobić? Dowiedz się, w jaki sposób.
 
Niski przedziałek. Przedziałkowi na boku od dawna towarzyszą modne fryzury. Niemniej jednak, najwięcej problemu sprawia niski przedziałek. Należy zarysować go po dowolnej stronie głowy na wysokości uszu. Dlaczego tak nisko? Aby zaczesać włosy na przeciwną stronę i dodać fryzurze maksymalnej objętości.
 
Niski przedziałek – jaką fryzurę wybrać? Zaletą niskiego przedziałka jest to, że można go nosić zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem, prezentując nowoczesną fryzurę w stylu glamour. W ciągu dnia, niski przedziałek nada włosom objętości, natomiast wieczorem, efekt będzie zupełnie inny. Niski przedziałek zrobiony na koktajl lub ślub dodaje fryzurze kobiecości. Kok na boku, szykowny kucyk – sama powinnaś zdecydować, które wiązanie wybrać.
 
Jaką zrobić fryzurę z niskim przedziałkiem w ciągu dnia? Niski przedziałek często widnieje na rozpuszczonych włosach, dodając im objętości. Niemniej jednak, może być też noszony z innymi fryzurami. Gruby warkocz, półkucyk o dużej objętości... wybór jest duży. Dzięki tym fryzurom, uwydatnisz objętość włosów, a co więcej, nie będą ci one opadać na oczy.
 
© Pixelformula / Pokaz Antonio Berardi prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ