Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niski, pleciony kok, wersja 2014
Niski, pleciony kok, wersja 2014
Trendy i styl

Niski, pleciony kok, wersja 2014

Dział
Dzięki niskiemu, plecionemu kokowi, noszenie odkrytego karku i zapewnienie sobie królewskiego stylu nigdy nie było ławiejsze. Ta kobieca i wyrafinowana fryzura zapewni ci szykowny wygląd, bez względu na porę dnia. A może powinnaś pomyśleć o zrobieniu niskiego, plecionego koka?
 
Niski, pleciony kok. Ta neoromantyczna fryzura zachwyca wiele kobiet, które uwielbiają styl bohemy. Jest ona łatwa do uczesania – wystarczy zapleść włosy i zaopatrzyć się we wsuwki. Dzięki temu, otrzymasz taką fryzurę jak ta, prezentowana na pokazie Dolce & Gabbana (powyżej). Jedyny warunek: musisz mieć długie włosy. Jeśli nie sięgają one do brody, możesz mieć problem, by je zapleść.
 
Niski, pleciony kok, na jaką okazję? Atutem tej fryzury jest to, że pasuje ona na każdą okazję. Masz w planach weekendowy brunch z przyjaciółmi? Wybierz wersję w stylu bohemy i nie upinajaj wszystkich kosmyków w kok. Masz spotkanie służbowe? Zrób fryzurę o bardziej surowym charakterze. Przede wszystkim, powinnaś ją czesać na taką okazję, jak ślub, gdyż doskonale będzie ona pasować.
 
Jak zrobić niski, pleciony kok? Po umyciu włosów, zarysuj przedziałek pośrodku głowy. Następnie, zaczesz włosy do tyłu i zwiąż je w niski kucyk. Zapleć włosy i zepnij na poziomie końcówek. Zawiń włosy w punkcie początkowego wiązania. Stworzą one kok, który powinien być umocowany za pomocą wsuwek. W zależności od efektu, który chcesz uzyskać, pozostaw luźno kilka kosmyków wokół twarzy podkreślając styl bohemy.
 
© Pixelformula / Pokaz Dolce & Gabbana prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ