Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niski kucyk: Streetstyle
Niski kucyk: Streetstyle
Trendy i styl

Niski kucyk: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Niski kucyk, który możesz nosić na co dzień. Niski kucyk oraz warkocz to dwie fryzury, które powinnaś wybrać, gdy robi się ciepło. Łatwo się je czesze, a wiązanie usytuowane na poziomie karku neutralizuje posępny charakter twojego makijażu lub skrupulatnie dopracowanej sylwetki. By zrobić tę fryzurę, zarysuj przedziałek na środku głowy zaraz po umyciu włosów. Następnie zbierz je wszystkie na poziomie karku. Aby uzyskać szykowny efekt, zaczesz wszystkie włosy za uszy, a żeby uzyskać styl bohemy, pozostaw je luźno. Zwiąż włosy i gotowe!
 
Jej wygląd? Na chłopczycę i w miejskim stylu. Nasz dzisiejszy streetstyle postanowił ubrać się dziś w szerokie ubrania. Szare sztruksowe spodnie XXL są kluczowym elementem ubioru. Dobrała do nich czarny golf oraz marynarkę, która rozjaśnia stylizację. Jej paznokcie pomalowane są w tym samym kolorze co usta – i jedne i drugie są mocno czerwone. Na jej ramieniu widnieje natomiast czarna skórzana torebka.
 
Rada dnia. Najlepiej zrób takiego samego niskiego kucyka, jak nasz dzisiejszy streetstyle. Zamiast ulizywać włosy, natapirował on je z tyłu głowy. Dzięki temu włosy mają większą objętość, a fryzura jest bardziej oryginalna.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ