Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niski kucyk, dzięki któremu uzyskasz liftingujący efekt
Niski kucyk, dzięki któremu uzyskasz liftingujący efekt
Fryzura

Niski kucyk, dzięki któremu uzyskasz liftingujący efekt

Dział

W tym sezonie, zrób kucyk z pokazu kolekcji wiosna-lato 2015 Alexandra Wang. Zoom na szykowną i surową fryzurę bez przedziałka, która odkrywa twarz i liftinguje jej rysy.

 
Trend. Niski kucyk z ulizanymi włosami u nasady. Włosy na długości są rozpuszczone i naturalne. Jeśli chcesz nadać swojej fryzurze odrobinę oryginalności, zabaw się włosami: wyprostuj je, zakręć, zrób loki lub je pofaluj! Fryzura ta dobrana jest do makijażu w kolorze nude oraz do nowoczesnego stroju w różnych kolorach.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą uczesać prostą i elegancką fryzurę, dzięki której twarz lub dopracowany makijaż przyciągać będą uwagę. Nie martw się, że się pomylisz, bo fryzura ta pasuje do każdego stylu i na każdą okazję. Jej liftingujący efekt, a także to, że jest łatwa do uczesania, są jej największymi atutami. Naciąga ona rysy twarzy w naturalny sposób i w zaledwie 10 minut!
 
Jak ją zrobić? Po umyciu i wysuszeniu włosów, zaczesz je do tyłu za pomocą szczotki. Zrób mocno zaciśnięty kucyk na wysokości karku, by uzyskać efekt liftingujący. Przede wszystkim, nie ciągnij go za mocno, by nie zniszczyć włosów. Następnie, nałóż żel u ich nasady, by były ulizane i lśniące, a włosy na długości pozostaw naturalne. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by zapewnić jej długotrwałość.
 
© PixelFormula, Pokaz Alexander Wang, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ