Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niezbędnik krótkich włosów
Niezbędnik krótkich włosów
Niezbędnik krótkich włosów
Eksperci

Niezbędnik krótkich włosów

Dział
O krótkie włosy łatwo jest zadbać, pod warunkiem, że posiadasz odpowiednie kosmetyki i narzędzia! Aby codziennie dopieścić twoje krótkie włosy, odkryj rady naszego eksperta.
Codziennie poświęcaj czas swoim włosom po to, by były lśniące i nawilżone. „Unikaj ich przeciążenia zbyt ciężkimi szamponami i kosmetykami do pielęgnacji włosów. Zyskasz w ten sposób na objętości.” Wybierz szampon dostosowany do twojego rodzaju włosów i pamiętaj o tym, żeby raz w miesiącu użyć maseczki lub odżywki do włosów suchych. 
Kiedy ma się krótkie włosy, produkty do stylizacji stają się cudownym sojusznikiem. „Nie przesadzaj jednak z ich użytkowaniem. Włosy powinny mięć możliwość zachowania swoje objętości i giętkości.” Jeżeli chcesz uzyskać efekt wet look, wybierz wosk do stylizacji, który utrwala i przy okazji nadaje twoim włosom „mokry”, lekko lśniący, wygląd. „Produkty do stylizacji powinny być wybierane w zależności od efektu, który chcesz uzyskać. Na przykład, w zależności od tego czy chcesz utrwalić ruch czy je uczesać.” Spray utrwalający jest zatem niezbędny do utrwalenia i uczesania twoich włosów. 
Jeżeli chodzi o niezbędne przybory, wystarczy posiadać szczotkę o małej średnicy i grzebień. „Jeżeli fryzura jest dobrze zrobiona, włosy powinny móc w naturalny sposób schnąć i dać się uczesać palcami. Jednak prawdą jest, że grzebień przydaje się do rozczesania włosów i zrobienia płaskiego uczesania. Szczotka zaś, do brushingu prostującego włosy.”
Nasza rada: Powinnaś odwiedzać fryzjera co pięć tygodni, aby utrzymać swoją fryzurę. Dobra fryzura zmienia się z czasem i dlatego wymaga minimum zabiegów podtrzymujących!
© Pixelformula / Défilé Lanvin prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ