Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niezbędne przybory do rozczesywania włosów
Niezbędne przybory do rozczesywania włosów
Niezbędne przybory do rozczesywania włosów
Eksperci

Niezbędne przybory do rozczesywania włosów

Dział
Do wykonania porządnego brushingu niekoniecznie potrzebujesz prostownicy. Możesz sięgnąć po inne przybory, jeśli chcesz rozczesać włosy dokładnie i na długo. Zoom na niezbędne narzędzia do porządnego brushingu.
 
Włosy mogą być perfekcyjnie rozczesane jedynie jeśli są w perfekcyjnej formie. "Jeśli masz rozdwojone końcówki, udaj się do swojego fryzjera. Zniszczone końcówki są bardzo widoczne przy rozczesywaniu włosów, i dlatego twoje włosy muszą być w idealnej formie".
 
Brushing wykonuje się na wcześniej umytych włosach. "Używaj szamponu i odżywek dostosowanych do rodzaju twoich włosów, aby były one w pełnym zdrowiu".
 
Po umyciu i osuszeniu włosów, czas na poważne rzeczy! "Wyciągnij swoją suszarkę, okrągłą szczotkę, krem prostujący włosy, grzebień i lakier. Nie potrzebujesz niczego więcej do wykonania perfekcyjnego brushingu. Jedyne, co jeszcze potrzebujesz to wystarczająco dużo czasu!"
 

Nie potrzebujesz niczyjej pomocy, aby wykonać brushing bez zarzutu. Sama zrealizujesz go z łatwością. "Kiedy masz już umyte i wyciśnięte włosy, nałóż krem prostujący, aby przygotować włosy na przyjęcie ciepła. Osusz włosy, a następnie rozdziel kosmyki włosów  przy pomocy klamerek. Najpierw zepnij górną część włosów, aby wysuszyć spód. Szczotka musi być ułożona w pozycji równoległej do ruchów suszarki. Co więcej musisz suszyć włosy od nasady, aż po same końce. Kiedy zrobisz już brushing na całej długości, spryskaj grzebień lakierem. Przeczesz nim włosy, aby pozbyć się niesfornych loczków i zapewnić sobie efekt bez zarzutu przez cały dzień.

 
Nasza rada: Możesz użyć również płaskiej szczotki do twojego brushingu. Technika będzie zatem inna od klasycznej metody. Używając takiej szczotki, trzeba zacząć od włosów u nasady i wyciągać je aż po same końce. Technika ta nazywana jest "Meksykanką".
 
© Pixelformula / Pokaz Burberry Prorsum prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ