Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nieustanne wiązanie włosów, opinia eksperta
Nieustanne wiązanie włosów, opinia eksperta
Fryzura

Nieustanne wiązanie włosów, opinia eksperta

Dział
Uwielbiasz koki, kucyki i kłosy... Nasz ekspert udzieli ci wszystkich porad, dzięki którym twoje związane włosy będą ciągle tryskały zdrowiem.
 
Wiązanie włosów ich nie niszczy. "Nic nie ryzykujesz, nawet jeśli wiążesz je codziennie. Wszystko, co nie jest związane z produktami chemicznymi, nie jest długotrwałe. Jeśli masz kręcone włosy, mogą one się rozprostować na koniec dnia. Niemniej jednak, z powrotem nabiorą one kształtu, gdy je zmoczysz. Możesz więc je wiązać, gdy tylko chcesz – jest to zresztą doskonałe rozwiązanie, by zmieniać fryzury".
 
Produkty modelujące, których używasz, nie są niebezpieczne. "Możesz więc bez problemu nałożyć na nie odrobinę żelu lub spryskać włosy lakierem, by utrwalić wiązanie. Niemniej jednak, nie możesz nadużywać tych produktów, by twoje włosy mogły oddychać. W tym konkretnym przypadku, sprzyjać one będą łamaniu się włosów. Co więcej, zaopatrz się w odpowiednią gumkę – zawsze używaj owiniętego modelu".
 
Nasza rada. Wiązanie włosów to doskonały pomysł! Niemniej jednak, możesz także nosić rozpuszczone włosy. Sama znajdź idealną fryzurę, dzięki której będziesz wyglądać kobieco, bez względu na stylizację. Dlaczego więc nie zrobić jednej z najmodniejszych fryzur sezonu wiosennego 2015?
 
©PixelFormula, Pokaz, prêt-à-porter Custo Barcelona, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ