Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Niesamowicie rockowy mini kok
Niesamowicie rockowy mini kok
Niesamowicie rockowy mini kok
Fryzura

Niesamowicie rockowy mini kok

Dział
Tego lata skupiałyście się głównie na rozmierzwionych warkoczach, falowanych włosach i półkucykach w stylu bohemy. Nadszedł czas, by przejść do poważniejszych fryzur i przypomnieć sobie o koku, tym razem w wersji rockowej! Ten – zauważony u Jaspera Conrana – kok sprawi, że szybko zmienisz swoje zdanie na temat koków tancerek...
 
Dla kogo? Dla tych z was, które pragną nosić koka pozbawionego jego surowego stylu, który często jest mu przypisywany. Ten łatwy do zrobienia kok nada twojej fryzurze rockowego stylu, który jest wygodny do noszenia każdego dnia. Oczywiście, do zrobienia tego upięcia należy mieć włosy o choćby minimalnej długości, choć objętość koka wcale nie wymaga bardzo długich włosów.
 
Jak zrobić mini koka. Zanim zajmiesz się kokiem, powinnaś najpierw osiągnąć odpowiednią strukturę włosów, nadając im objętości i rockowego stylu, odrobiny nieładu. Wykorzystaj w tym celu pudru tekturyzującego, który pokryje włókna włosów ułatwiając ich układanie. Rozpocznij od natapirowania włosów znajdujących się na czubku i z przodu głowy, by nadać im więcej objętości, ale przede wszystkim uzyskać efekt nieładu charakterystyczny dla ikon rocka. Rozczesz następnie włosy (zrób to delikatnie, by zachować efekt tapirowania) i zaczesz je do tyłu. Zepnij włosy w niskiego kucyka, a następnie zajmij się swoim mini kokiem. Weź pozostałe włosy i owiń nimi miejsce upięcia kucyka, nie ściskając zbyt mocno. Zaopatrz się w kokówki fryzjerskie i ukryj je w koku tak, by dobrze się trzymał.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ