Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nieruchomy wet look: Streetstyle
Nieruchomy wet look: Streetstyle
Trendy i styl

Nieruchomy wet look: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Długie włosy wet look. Jej fryzura nie ma nic wspólnego ze zwykłym efektem wet look. W tym przypadku, produkt utrwalający, którego użyła, utrwalił jej włosy, które są teraz nieruchome. Jej włosy nie są w żadnym stopniu elastyczne i nadają naszemu dzisiejszemu steetstyle’owi surowego charakteru. Tę futurystyczną fryzurę uczesać można przy użyciu dużej ilości żelu!
 
Jej wygląd? Mieszanka kiczowatych elementów z elementami w stylu retro. Nasz dzisiejszy streetstyle ubrała świecącą kurtkę firmy K-way, idealnie pasującą do jej fryzury! Reszta stroju składa się z sukienki, czółenek oraz szala z pawich piór, przyczepionych na jego końcach. Wygląda ona bardzo oryginalnie i doskonale czuje się w tym stroju, który jest równie futurystyczny, jak jej fryzura.
 
Rada dnia. Jeśli używasz produktu do utrwalania fryzury, nie musisz się martwić o swoje włosy. Na pewno się one nie zniszczą. Jedyny warunek: nie używaj go codziennie ani w dużych ilościach, w przeciwnym razie może to mieć zły wpływ na twoje włosy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ