Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Równy bob, opinia eksperta
Równy bob, opinia eksperta
Fryzura

Równy bob, opinia eksperta

Dział
Fryzura na boba noszona jest przez kobiety bez względu na porę roku. Istnieją alternatywne fryzury, ale w sezonie jesień-zima 2014, to właśnie równego boba do ramion powinno się nosić. Oto opinia eksperta na temat tej fryzury.
 
W tym przypadku, wszystkie włosy są tej samej długości, oprócz tych, otaczających twarz. "Kosmyki wokół twarzy są krótsze, a reszta jest równa. Dodaje to fryzurze objętości. Co więcej, włosy z przodu możesz zaczesać do tyłu".
 
Taki typ fryzury często polecany jest w salonie. “Wyłącznie w przypadku boba sięgającego do brody lub do uszu, wszystkie włosy powinny być równe. Tutaj włosy są za długie, dlatego też trzeba je pocieniować przynajmniej wokół twarzy”.
 
Ta fryzura to klasyk! “Jest ona ponadczasowa. Jedyny warunek, by ją zrobić: powinnaś mieć odpowiedni rodzaj włosów. Jeśli nie są one proste lub rozluźnione, mogą sprawić problem. Jeśli się kręcą, efekt nie będzie taki sam”.
 
Fryzura ta pozwala optycznie zmniejszyć objętość grubych włosów. "W takim przypadku, nie powinnaś ich cieniować. Dzięki temu, objętość się zmniejszy, a włosy nie będą za krótkie. Cienkie włosy natomiast, jeśli będą obcięte na równej długości, zyskają na objętości!".
 
Nasza rada: Wszystko zależy od objętości włosów. Nie jesteś zmuszona ich cieniować! Wystarczy, że gdy przyjdziesz do salonu, będziesz wiedziała, jaki efekt chcesz uzyskać. Dzięki temu, fryzjer powie ci, czy powinnaś pocieniować włosy czy nie. Jest to typowa praca fryzjera.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ