Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Równy bob, opinia eksperta
Równy bob, opinia eksperta

Równy bob, opinia eksperta

Fryzura na boba noszona jest przez kobiety bez względu na porę roku. Istnieją alternatywne fryzury, ale w sezonie jesień-zima 2014, to właśnie równego boba do ramion powinno się nosić. Oto opinia eksperta na temat tej fryzury.
 
W tym przypadku, wszystkie włosy są tej samej długości, oprócz tych, otaczających twarz. "Kosmyki wokół twarzy są krótsze, a reszta jest równa. Dodaje to fryzurze objętości. Co więcej, włosy z przodu możesz zaczesać do tyłu".
 
Taki typ fryzury często polecany jest w salonie. “Wyłącznie w przypadku boba sięgającego do brody lub do uszu, wszystkie włosy powinny być równe. Tutaj włosy są za długie, dlatego też trzeba je pocieniować przynajmniej wokół twarzy”.
 
Ta fryzura to klasyk! “Jest ona ponadczasowa. Jedyny warunek, by ją zrobić: powinnaś mieć odpowiedni rodzaj włosów. Jeśli nie są one proste lub rozluźnione, mogą sprawić problem. Jeśli się kręcą, efekt nie będzie taki sam”.
 
Fryzura ta pozwala optycznie zmniejszyć objętość grubych włosów. "W takim przypadku, nie powinnaś ich cieniować. Dzięki temu, objętość się zmniejszy, a włosy nie będą za krótkie. Cienkie włosy natomiast, jeśli będą obcięte na równej długości, zyskają na objętości!".
 
Nasza rada: Wszystko zależy od objętości włosów. Nie jesteś zmuszona ich cieniować! Wystarczy, że gdy przyjdziesz do salonu, będziesz wiedziała, jaki efekt chcesz uzyskać. Dzięki temu, fryzjer powie ci, czy powinnaś pocieniować włosy czy nie. Jest to typowa praca fryzjera.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie